gonuldensevenler com

hedef pazarı erkekler olan sitedir. nitekim erkeklerden üyelik ücreti isterken, bayanlara yeter ki gel demektedir. bu tarz sitelerde tanışıp dünya evine giren var mıdır bilemiyorum.
devamını gör...
yüzyılın mutluluk hareketi gibi abuk bir sloganla sağda solda reklamları fink atan site. şu sıra haber7'ye sarmış vaziyette.
devamını gör...
nefret ettiğim site türlerinden biridir.
insanları yanlış yola sevkedebilme ihtimali yüksektir insan nefsi olan bir varlıktır ve heran nefsine hakim olamayabilir
devamını gör...
bu sitenin de tamamen sömürü üzerine kurulu diğer sitelerden bir farkının olmadığını anlamak için çok basit bir yol vardır..

malum diğer arkadaşlık sitelerinde belli çıkarları olan kişiler (yani site sahipleri olan kurnazlar) bayan rumuzları ile üye olmakta ve sağdan soldan buldukları güzel diyebileceğimiz bayan fotoğrafları ile arz-ı endam etmekteler.gerisi en basit iştir..yani sazan avı..

gözü açılmamış,saf gençere onları cezbedici mesajlar atıp,kanlarına girmekteler.hayatında hiçbir kızın elini tutmamış,aşkı karşılıklı yaşayamamış masum erkekler de hemen bu oyuna gelip mesaja karşılık verebilmek ve o olmayan bayanla iletişime geçebilmek için gold üye olmaktalar..yani para bayılmaktalar. kimisi 50 alır kimisi 60 alır.tami bu gold üyeliğin de belli bir süresi var.yani 50,60 lira verdin diye ömrünün sonuna kadar o dilberlerle(!) mesajlaşma hakkın yok 2,3 aylık bir süresi var.. bu süre içinde dilberlere(!) ulaştın ulaştın, ulaşamadınsa ( ki genelde ulaşılmaz) size kar olarak sadece yediğiniz kazık kalır..

şimdi bunu gönühttp://ldensevenler.com da tatpik etmek istiyorsanız çok kolay bir yolu var. hergün üye olan binlerce kişiden biri de siz olun ve bir bayan bir de erkek rumuzuyla üye olun.. ben geçen gün denedim ve şimdi gençliğimizin hal-i pür melalini gösteren sonuçları açıklıyorum:

10 günlük üyeliğim boyunca erkek rumuzuyla ;

4 gülümseme(onları da ısrarlar sonucu aldım.yani aynı kişiye en az 10 defa gülümseyerek)

0 mesaj( halbuki önüme gelen sözde kıza zilyon kere gülümseme göndermeme rağmen)

0 favorilerine ekleyen ( profilime bayramlıklarla çektirdiğim fotoğrafımı eklememe rağmen!! çok kötüsünüz kızlar çok!!)

2 profilimi gezen ( sırf bunlara teşekkür etmek için gold üye olmayı bile düşündüm...artık siz anlayın)

ve şimdi (profilime hiçbir foto koymamama rağmen ) bayan rumuzuyla ;

140 gülümseme ( garibim ne de temiz duygularla ve iyi niyetle gülümseme manyağı olmuş,acıdım valla)

60 mesaj ( bunlar en şanslıları..çünkü beyefendi gold üye olduğu için gülümsemeyi tınlamamakta ve dilediği gibi seninle yazışmaktadır..ah bir de cevap alabilse..bu birbirinden güzel mesajları derleyip kitap yapmak gibi bir düşüncem var..kitabın ismini söylememe gerek var mı?? nazım hikmet in şaheserine abazan kelimesini ekleyin diyorum ve parantezi kapatıyorum)

157 profilimi gezen ( fotoğrafımı değil düzmece bilgilerimi okumak için bi uğrayıp çıkmış muhteremler)

98 favorilerine ekleyen ( bunlara hiçbir şey demiyorum, içimden gelmiyor.)

amacıma ulaşmıştım...bu sitenin de diğer siteler gibi tamamen saf insanları sömürmek amacıyla kurulduğunu anladım ve 11.gün üyeliklerimi iptal ettim..siz '' ben bu rakamları daha da yükseltmek istiyorum'' diyorsanız küçük bir tavsiye..lütfen profilinize fotoğraf ekleyin. o vakit başaracağınızdan emin olabilirsiniz..

son olarak şunu söylemek isterim..

Allah kimseyi cinsellikle imtihan etmesin..
devamını gör...
dini duyguları sömürme amaçlı bir hareket.bir samimiyet beklemesinler bizden.sonuçta arkadaşlık sitesi..büyütmeye gerek yok..
devamını gör...
eskiden ne güzel siteler varmış yahu, neden sen de bir tane açmıyorsun ey derviş dedirten sitedir. bak küfürsüz, bak muhafazakar, bak yine yazıyorlar. tabi bu sefer birbirlerine...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar