göze sinek kaçması

küçükken bisiklet sürdüğüm zamanlarda başıma çok gelen ve sineklere karşı içimde kin beslememe neden olan olay.

hayır o kadar boş yer varken nasılda 2 cm lik gözü bulur. takdiri ilahı yapacak bir şey yok hacıt.

devamını gör...
bir hayat dersi verecek kadar önemlidir:

küçükken bisiklet sürerken hava sahası sinekli bir bölgeden geçiyordum, hızlı bir şekilde rüzgarda saçlarımın ahenkle dans ediyordu ve yavaşlamaya hiç niyetim yoktu.
tabi sinekler ufak, gözlerimi kapama ihtiyacı duydum, ve düşünmeden kapamışım. olay "gözlerim kapalı bisiklet sürüyorum bana bakın yuppiii" raddesine gelmeden, yolun sol tarafındaki duvara hafiften meyillenmeye başlamışım! ve birkaç saniye sonra duvara toslarken gözlerimi açtım. artık bisikletin üzerinde değildim.. geçirdiğim en büyük kazalardan biridir.
bu da böyle bir anımdır.

devamını gör...
hayatı boyunca başına ekstrem hadiseler gelmiş amca oglunun en son yaşadığı tuhaflık. tuhaf otesi..
motorla giderken gözün e sinek çarpıyor iki oynadıktan sonra yola devam ettim diyor. aksama doğru gözüm kip kırmızı oldu agridan duramiyorum ne yaptıysam fayda etmedi dahası geceleyin sanki gözümün icinde bir şeyler hareket ediyor. bir kac gun sonra gozu ıyice kapanıyor bunda çok büyük bir yanlışlık var diye hastaneye gidince doktor gözünde larvalar var hareket ediyorlar demiş. küçük bir ameliyatla larvalari teker teker aldılar bebenin gözü haftalar sonra kendine geldi.
manyakca bir olay aga. korku filmi gıbı. daha kötüsü larvalar büyüdükçe gözdeki bilmem nere ile besleniyormuş eger alınmasa kör kalacak gözünden yaratık gibi sinekler çıkacak.. fookin crazy mate.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar