gözlüklüyken yapılmaması gerekenler

gözde gözlük varken yapılmaması ya da dikkat edilmesi gereken eylem kucağa bebek alıp sevmeye kalkmak. kucağa alınan bebek ya da çocuğun odak noktası direkt gözlük oluyor. mesela kediyi alsan kucağına tırmalamaya kalksa rastgele hedef seçmeden partisini sallar. ama bebek öyle mi? önce yüzüne sinsi sinsi gülücük atar ve o minnacık elini anında gözlüğe daldırır.
devamını gör...
namaz kılmak . aşırı cool olunuyor. teyzelerin eteğinin altında o kadar cool olmaya gerek yok.

evet biz camide namaz kılan kızlar olarak teyzelerin eteğine kafamizi gecirmeye bayılırız.
devamını gör...
denize girilmemeli. o müthiş görme organlarınız hd kalitesinde değilse mecburen denize gözlükle girmek zorunda kalıyorsunuz çünkü lens hiç hijyenik değil. yüzmekten alacağınız hazzı biraz düşürdüğüne inanıyorum. en iyisi numaralı deniz gözlüğü yaptırsın yüzmek isteyenler.
devamını gör...
kafa yiyecek delikanlılıklardan kaçının. illa psikopat olacam diyorsanız daha soğuk kanlı bir psikopat olun ne yapacağınız tahmin edilemesin. öyle sen hayırdır diye mevzuya giriyorsunuz, karşıdaki arkadaş cafu gibi uçan kafayı bir geçiriyor; gözlük kırılıyor, 1000 lira içerdesin, hatun da çok etkilenmedi, nereden tutsan elinde kalıyor. olacaksan profesör gibi ol. bak adama, soygun yapacağı zaman karşısına çıkacak komiseri kendisine aşık ediyor. vizyon sahibi adam bir kere. örnek alacaksan bunları örnek al.

hadi bakim.
devamını gör...
çay dökmemek, zira alt demlikten çıkan buhar gözlüğün camlarını buğular ve bardağı bırak önünü bile göremezsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar