gratis

watsonsvari bir mekan burası.buradan pek fazla alışveriş yapma şansım* olmadığı için karşılaştırmasını bilenlere bırakıyorum. alman olduğu renklerinden belli oluyor bir de*.
devamını gör...
bedava verilse alınıp da eve ocağa sokulmaması gerken ürünleri var. isim vererek ilgili kremi daha fazla rencide etmek istemiyorum.
başımızı belaya filan sokmasın bir de, internet suçları kapsamında. ne de olsa 72 milyon kişi bizi izliyor, dikkat etmek gerek.*
devamını gör...
beli aralıklarla yaptığı indirimlerle göz dolduran marka. içinde ne ararsan var ürünler olunca ve sebepli sebepsiz sizi mutlu eden yüzde kırk artı kasada yüzde on gibi bir indirim sebebiyle, artık çalışanlar ile samimiyet kurduğunuz marka.
devamını gör...
dün bir sebeple girdiğimde beni dumur eden mağaza. ya bedava dağıtıyorlardı ya bizim halkımız parfümeri ürünleriyle besleniyordu ya kıtlık çıkacaktı ya da bi şey olacaktı; ben böyle bir kuyruğu normal bir marketin indiriminde dahi görmedim.
devamını gör...
yarın yüzde elli indiriminin son günüdür. tüm ürünlerde etiket üzerinden yüzde elli indirim yaptıkları için mağazalarında raflar neredeyse boştur. bikaç kutu boya alaydık iyiydi.
devamını gör...
bugün gittim elimde kartım bir umut gireyim dedim abartmıyorum kemal sunalin bir filmi vardı hani marketteki malları bedavaya veriyordu mahalle akın etmişti ya iste o hesap kadınlı erkekli bırak kasaya the balm ürünlerinin olduğu reyona erişemedim bile yavaş yavaş çıktım elimde kartım yanında suya düşen hayallerim.
devamını gör...
üç gün önce dolaştığım yer. yani market arabası gibi koca koca sepetlerle alış veriş yapan kadınlar gördüm. şişman şişman kadınlardı üstelik. boyanmayı bırakında, önce o koca göbeğinizi bi eritin diye söylendim kendi kendime......
devamını gör...
indirim olsun olmasın sanırım hep kuyruk var bunda. öle bişi lazım olur burda vardır bi bakim derim, lazım olanı bulurum kasadaki kuyrugu görür amaan be almam diyip sallar çıkarım.. bişi almak daha nasip olmadı.
devamını gör...
bugün yaptığı indirimle koca koca adamların, kadınların aynı ürünü kapmak için içlerinde kalan cennet mahallesi karakterlerini ortaya dökmüştür.
devamını gör...
tepeden tırnağa boya, kimyasal, kozmetik, parfüm ve bilimum garip kokulara gark olmuş insanları ve çalışanlarını gördükçe süratle terk ettiğim mekan.
devamını gör...
indirimli günlerinde ürünleri "normal" fiyatlarıyla satan işletme. diğerlerinden daha düşük fiyat olabilmesi için en az %50 olması lazım o indirimin. watsons kadar da büyük değil, %50 üstü indirimler daha az ve çeşit yok. fakat her şehirde watsons olmadığı için bazen mecbur kalınan, bazen de hobi olarak gezilen mekan.
indirimden yararlanabilmek için de o günün sabahında çalışanlarla birlikte açmanız gerekiyor dükkanı tabii. aksi taktirde hiçbir ürünü kalmıyor.

hayır ürün kalmıyor onu anladım da tester rujları neden yiyorsunuz?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar