greta thunberg'in zaman yolcusu olması

1898'de çekilmiş bir fotoğrafta greta thunberg'i gören sosyal medya kullanıcıları arasında tartışılan konu.haberi buradan

--- alıntı ---

1898'de çekilmiş bir fotoğrafta greta thunberg'i gören sosyal medya kullanıcılarına göre bunun tek bir anlamı olabilir: 16 yaşındaki isveçli iklim aktivisti, aslında gezegeni kurtarmaya gelmiş bir zaman yolcusu.

dünya çapında öğrencilerin iklim grevine esin kaynağı olmasıyla ve bm genel kurulu'nda yaptığı konuşmayla fenomen haline gelen 16 yaşındaki isveçli iklim aktivisti greta thunberg'in bir benzeri bulundu. hem de 1898'de çekilmiş bir fotoğrafta.

washington üniversitesi arşivlerinden çıkan siyah-beyaz fotoğrafın twitter'daki bir tarih hesabı tarafından paylaşılması, korku edebiyatının 'doppelgänger' hikayelerini diriltti.

121 yıl evvel eric hegg tarafından kanada'nın yukon bölgesinde çekilmiş fotoğrafta altın madeninde çalıştırılan üç çocuktan öndeki kız, şu sıra karbon salmamak için tekneyle amerika'dan avrupa'ya seyahat eden greta thunberg'e tekinsizce benziyor.

çok sayıda sosyal medya kullanıcısına göre bunun tek bir anlamı olabilir: dünya liderlerine kafa tutan iklim değişikliğiyle mücadele şampiyonu greta, gezegeni kurtarmaya gelmiş bir zaman yolcusu.

--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar