grup hepsi

2000'li yılların ortasında çıkan bir kızlar grubu. grubun üyeleri gülçin ergül, eren bakıcı, cemre kemer ve yasemin yürük'tür. çıktıklarında kendi çaplarında bir sükse yaptıkları söylenebilir. yaptıkları şarkıların sözleri nedeniyle ergenlerin grubu olarak görüldü genel olarak, dinleyici kitlesi de bunu destekliyordu ancak müzikleri dinlendiğinde gerçekten kaliteli arka seslerin varlığı hemen hissediliyor. ayrıca gruptaki yüzler de oldukça sıcak ve samimi geliyordu o zamanlar bana.

daha sonra grubun üyeleri bir dizide aynı evi paylaşan yakın arkadaşlar olarak oyunculuk yaptılar. dizinin adı da hepsi 1'di ve grup üyeleri bu dizide kendi isimleri ile rol almışlardı. bu dizi de, önceden var olan dinleyici kitlesinin etkisiyle belki de, fena bir reyting oranı yakalamadı.

2009'da grubun bana göre en özgün sesi olan gülçin ergül gruptan ayrıldı. ayrılık sebebi ise, gülçin'in evlenmek istemesi olmuştur. bu ayrılıktan sonra grubun dağıldığına/dağılacağına dair söylentiler yayıldıysa da, böyle bir durum söz konusu değildi. bu ayrılıktan sonra grubun birkaç single ve albümü çıktıysa da eski ivmesini yakalayamadı.

şu anda grup 3 üyesiyle çalışmalarını sürdürmekte.
devamını gör...
şu corona günlerinde kâh bir ünlünün hamile olma haberi olsun, kâh çeşit çeşit ünlünün ig canli yayını falan açıp unlulukten düşüp niye takip etmişim ki ben bunu haline dönüşümu olsun, baya bereketli magazinsel zamanlar yaşadık ama bugün artık zaferdir bu, kutsal gün ve geceler içinde anılmasa da önemli gün ve gecelerde kendine yer bulabilen bir tarih dilimi, adeta tövbe estağfurullahlik bir kpss genel kültür sorusunun cevabıdır yani. Demem o ki ,siz hepsi kızları zamanında öyle küsüm küsüm küserek ayrıldınız ama bugün de barismislar. E artık bu virüs de bı işe yarar gözüktü, tövbe neler de çıkıyor ağzımın dediği ile kulağımın duyduğu da bı garip. O zaman türk popunda renkler tekrar dağıtılsin diyorum, ben maviyi seçtim. *
devamını gör...
internette dolanan şöyle bir video var kimi kızların gözünde koskoca maziyi canlandırdı: buradan

grup üyesi tercihine göre kızlara ilişkin yorum yapılabilir. misal zeki kızlar genelde eren olmak isterdi, süslüler gülçin.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar