şimdi kadınlar sıradan pedlerden farklı olan bu ultra emici gözenekli, esnek ve pamuksu pedleri kullanınca dünyayı ele geçirecek güce mi sahip oluyor? olmuyorsa eğer nedir bu reklamlar böyle? sıradan ped kullanan kadın mutsuz ve etrafına negatif enerji yayıyorken, kaliteli pedi kullanan kadın motora biniyor, dans ediyor, sağda sola uçup koşturuyor, güreşiyor, hem çocuk hem kariyer yapıyor falan.
devamını gör...
kadınlara yönelik ürün pazarlayanların yeni numarası. hedef kitle, karakteri oturtacak yer arayan plaza hatunları sanırım. ancak bu kadar eğreti stereotip bir arada olabilir. "evet biz kadınlar şahane güçlüyüz", "saçımıza, ne giydiğimize kimse karışamaz", "her istediğimizi yaparız" tıvırı... he babacım he.
varoşlarda 5 çocukla kocasının eve bırakacağı üç kuruş harçlığa bakan kadınlara da yine kamu spotları kalıyor.
devamını gör...
yani şimdi buna takılıp kalıyoruz da erkeklerin evlerine ziyaret yapılsa herkesin boynunda na şu kadar maşallah yazısının asıldığı sünnet fotoğrafları görünecektir. bu çok abartılacak bir olay mı? yoo bence ağlanacak bişi, çaktırmadan yavaş yavaş eksiltiyorlar işte. bağlıyorum şimdi bak; sünnet olan bebelerin aslanım benim şeklinde sıvazlanmaları kadar gereksiz bişi bence.
devamını gör...
yürüyen leoparlı magnum reklamlarının halası kızıdır.
tipik pazarlama tekniği yahu.
toplumdaki kadının ezik kodlarını biliyorlar ki böyle bir şey yapıyorlar besbelli. hedef kitlesi ne plaza kadını ne de varoş gülü. sinyal çaktığı asıl mesele kendini kanıtlama güdüsü. hangi halde olursan ol istediğini yapabilirsin telkini. gerek var mı? bence yok. reklamlar olmasa da sanki hergün festivalde dans edip plaj voleybolu oynuyoruz!
o çikolata reklamındaki kafasını gömercesine browni yeme görüntüleri de yalan.
birgün önce hayatın kararsa da ertesi gün kalkıp eşşşşek gibi dersine-işine gidiyorsun.
devamını gör...
(#6687603)

bunu yazmaya gelmiştim, gidiyorum.

toplumumuzun kadınları kendini kanıtlamaya dayalı komplekslere sahip oldukları için bu kafaya oynuyorlar.
evet bayanlar siz muhteşemsiniz ve size kimse karışamaz. siz en güçlüsünüz.

bu reklamlar günlük gaz gibi bir şey.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar