gülben ergen

akp kadın kolları toplantısına türkiye'de başka örnek alınacak kimse yokmuş gibi davet edilen ve hürmet gören insan. çok kötü hareketler/hakaretler bunlar...
devamını gör...
yeni doğan bebeklerinin adı, ares ve güneymiş.

ben bu kadını gerçekten çok seviyorum, ama böyle orjinal isim bulma çabası; alt kültüre ait bir özellik. artık bunları da aşmalılar.
devamını gör...
evlendikten sonra hayatının hiç bir ayrıntısı hakkında söz sahibi olmadığını düşündüğüm kişi... çocuklarına kendisi isim verebilse orkuncan, yağmurnaz gibi isimler verirdi eminim. eşi süper entelektüel (!) olduğu için durumu kurtarmış... tencere kapak durumları bunlar abiler.
devamını gör...
zamanında video kasetleri ortada gezerken televizyonlara çıkıp ağlamış, ama aradan bir ay geçtikten sonra kadın programlarında boy gösterip birden ailemizin(!) kızı olmuş ,tonton teyzeler bağrına basmıştır kendisini.ah milletim ne yaptılar senin hafızana!..
devamını gör...
çocuklarına ares ve güney adlarını vermiş. e be güzelim oldu mu şimdi sen ilk çocuğuna atlas koy ikizlere harita cetvel koyacan diye beklerken tut başka yöne çark et. ayrıca ares konsepte uyuyor tamam da güney isimli bebek büyüyünce çok sorun çıkaracak "bana neden tanrı adı komadınız lan" die zeusu pardon babasını gırtlaklamaya kalkabilir. bir de bunların kulağına ezan okundu mu okuyan hoca "tanrı uludur tanrı uludur" dedikten sonra "oğlunuz savaş tanrısı ares hayırlı uğurlu olsun" dedi mi bunlar hep merak edilen şeyler tabii.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar