güldüren hanımlar

çok az sayıda kalmışlardır.onlarda dünyanın dört bir yanına yayılmış haldedir.korkarım ki gelecek nesillere aktaramayacağız ve nesilleri tükenecek.
devamını gör...
erkeklerin kendilerini güldüren kadınlara gülmesi gerçeğinden yola çıkarsak şu zalım dünyanın dert yükünü çeken erkekler için çöldeki su, çaydaki şeker, attaki yele, mantıdaki yoğurt, yağlamadaki kıyma gibidir.
devamını gör...
kıvrak zekaya sahiptirler genelde. muziptirler çoğu zaman. kendilerine güvenlerinden dolayı dalga geçerler. * sadece bunlara denk gelmek biraz şans meselesidir. birde kafa dengi oldu mu, hayata neşe katar. aynı zamanda hüzünlerini dibine kadar yaşar çaktırmazlar.*
devamını gör...
candır. canandır. eşinizdir. ananızdır..

bir de gülen hanımlar vardır. uzaktan, odanın dışından, mutfağın balkonundan işitirsiniz filan. hanım hanımcık gülüşürler. pek hoşuma gider ve hep bana şunu düşündürür; çocuklarla birlikte dünyanın süsü bunlar olsa gerek.
devamını gör...
bir şeylerden vazgeçmiş veya bir şeylerin değersizliğini farketmiş hanımlardır. zira kadınlar fıtratları gereği, az şeyi kafalarına çok takıp bir tripten diğerine alelade bir depresyondan trend olan bir başka strese duçar olurlar; aşırı dertlilikten ve çabuk olgunlaşıp ciddileşmekten... dolayısıyla hanım cinsinin mizahşörü çok olmaz ancak basit şakalara güleni çok olur. güldüren hanımlar ise ortamlara neşe katarlar, bazen güldürmeyen kadınlar tarafından "gamsız" olarak nitelendirilirler. heh. aynen öyle.
devamını gör...
olmuyor yahu, beceremiyorlar bunu. sözlükte bile o kadar düşünüp yazmalarına rağmen gülünecek şeyler çıkaramıyorlar. isterseniz linç edin yavrum ama hakikat acıtır biraz. elinin hamuruyla erkek işine karışmayın. gerçi feminist tipler şimdi çıkar mgşqkgpeq şjşkpqkbm üpügqn lhhşjpkpb bjşjbek,qhlkğwhw" yani erkeğin yaptığı herşeyi biz de gayet iyi yaparız gibi şeyler söyler. anlamadığım ise kadınların erkeklerle yarışa girmesi. kulvarlar farklı cnm amacın ne?
devamını gör...
güldürmem süründürürüm..

kezban style..

yok beceremiyoz daha inat etmeye gerek yok..
adile naşit filan kalmadı artık..
azaldı ya da..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar