güldüren tweetler

#özgürler 

' 100 türk kızına ''nasılsın'' diye sormuşlar en populer cevap; ''uf snne be slk'' olurken ikinciliği ''bu çocuk resmen bana yazıyor'' aldı. '
devamını gör...
"aşk acılı klip çekecek yönetmenlere ağlatma garantili sahne önerisi: nevresimi yorgana tek başına geçirmeye çalışan insan.. (rica ederim)"
devamını gör...
"telefonu bataryasını çıkarıp takayım da telefonu açayım. sen o ara kahvaltını yap, dusunu al, saçını kurut. -bir blackberry kullanıcısı"
devamını gör...
"türklerin trafikteki en net atarı, hata yaptığını düşündüğü aracın yanından geçerken kafayı diğer şöföre doğru çevirip geçene kadar bakmak."
devamını gör...
"-fikirlerinize katılmıyorum matmazel ama o fikirleri özgürce ifade edebilmeniz için canımı bile veririm +voltaire abi, onun çıktığı var abi." *
devamını gör...
kadınların kaşlarının yalnızca yüzde beşini kullandıklarını biliyor muydunuz? (beyinsiz adam‏)

bir akşam eve gelirken 2 ekmek fazla alan babam yüzünden döngü bozulmuştu ve sürekli önce bayatları yemekten 7 yıl taze ekmek yiyememiştik. (sergey nikiforenko)

"flash tv bayram özel programı" mıymış.. 364 gün national geographic'te halay çekildi çünkü.. "biz halaydayken bayram gelmiş" demiyolar da.. (ömür özdemir‏@cerilevis)

bir kızın da bacağına baktığımda off ilik gibi diyeyim ya. hep o bacaklar bende olsa ne ters top yaparım, ne şut çekerim diyorum. (adnan ‏@adotelli)

hamburgercide yiyemediğim ketçabı yanıma alıp eve götürmek ve de 3-5 yıl buzdolabımda bozulana kadar saklamak hobilerim arasındadır.(fayntenks‏@fayntenks)
devamını gör...
akil adamlar listesi için bahçeli'ye "biz neden yokuz?" dedim. "panpa ben 40 soruda kaydırma yapmışım sen sınava girmeyi unutmuşsun" dedi. kk mizah
devamını gör...
+ zombi? - ouuvv. + kurtadam? -yeahh. + vampir? - yeeesss. + karabasan? -eüzübillahiminşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim."
devamını gör...
‏@puccaa
bir insanin hayatta en sevdigi sey yemegin suyuna ekmegi banip yemek olmamali. Allahim ne olur bir parca vizyon ver bana, azicik ya :((

@sokaktakimadam
hevesim olsa param olmuyor. param olsa hevesim oluyor.

bacimon
olm bu topuzun bir ortası yok mu. dagıtsan tecavüz magduru, sıksan chp kadın kolları baskanı.

@tolgaaraboglu
ya şu depremin üzerinden espiri çıkarmaya çalışmayın! ayıptır. (aklina bir şey gelmedi)

@bacimon
ronaldo'da madridli_isyanqar_jojuck@hotmail.com tipi var.

@olumsuzhava
sabah : Allah belalarını versin.. 8 şehit ya..!! öğlen : olm acun 191.000 kazanıyomuş günde..!! akşam : demet bodrum'da tekne kiralamış..!!

@cattchman
#turkabisi kalk bana bi su getir, gelirken de bana sigara al tam yanıma uğramadan da şu masanın üstündeki kumandayı uzat.. fırla..

@cerilevis
nişantaşı davulcusunun da işi zor.. eğitimini burhan öcal'dan almadığını, davulunun louis vuitton olmadığını anlarlarsa hayatta uyanmazlar..

@ozgurugzo
-anne dışarı gidebilir miyim? +git istediğin yere git, işte kapı orda ben bişe demiyorum. (gidemedi)

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar