güldüren youtube yorumları

şarkı: yüksek sadakat eurovision şarkısı *

yorum:

great song! turkey will win.. love from greece...
şaka lan şaka ümraniyeden selamlar... şarkı * gibi... *
devamını gör...
şarkı : umbrella (bkz: rihanna)

şarkıda umbrella kelimesi ile kafiyeli olsun diye ella.. ella.. diyen rihanna için aklı fazla çalışan bir teorici bakın ne demiş;

--- alıntı ---

in arabic and hebrew languange la mean no. god in hebrew languange mean "elah". god in arabic languange meanallah.. now see contents of this song

."you can stand under my umbrella -rella elah la elah eh eh under my umbrel-la Allah,elah eh eh eh". she always during the whole song she always mentions this part more "la,allah,elah" . now if we analyze the song we can understand this message: "no god for muslims,no god for the jewish, and no god for christians.

--- alıntı ---
devamını gör...
video: ajdar dayak yedi
yorum: butun suc medyada bence...su yozlasmis adami gundeme getirip duruyorlar...yazik be gercek sanatcilarimiza...agzinin ortasina sokacaktin kafayi be alihan..ben bunu vatandasin birinden beklerdim ki, belki su yozlamanin sesi kesilirdi....ayip ulan milletin ailesi izliyor adamin kliplerini. millet mars'a teknoloji gondersin, siz cikita muz lu klip izleyin...aferin yani uyurgezer ahmak gerizekalilar.
cevap:
teyyareabuzer abi milletçe senden özür dileriz, bi daha izlemiicez söz, millet marsa teknoloji (!) gönderiyor abi, saygilar.
devamını gör...
galatasaraylı mücahit futbolcu sabri sarıoğlunun çalım attığını gösteren bir videonun altındaki yoruma aralıksız 46 dk güldüm:

"merhaba ben galatasaray ın altyapısında oynayan birisiydim.antrenörümüz bana tt arena da kalearkasında top toplayıcı olmamı teklif ettiğinde seve seve kabul etmiştim.taa ki sabri yi tanıyana kadar bir çok kez kafama top gelmesiyle beynimde hasar oluştu.sabri yüzünden kekeme oldum ve sol gözümde görme bozukluğu ortaya çıktı.daha kötüsü attığı her topu almaya gittiğimde kayboluyorum.şuan papua yeni gine deyim.fakat burayı sevdim evlendim ve 2 çocuğum var ve burada marangozum..."
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar