gülen cemaatine zulümde bugün

ahahaha. zulüm demek? siz her halti yerken zalim degil alim ve merhamet abidesi, size yapılınca zulüm! size az bile. bana kalsa kayyum atamam direk cellat atarım.
bugun yapılmasi beklenen zulüm denilerek mazlumu oynayan ajitasyonlardir.
devamını gör...
güzel zulümdür. beter olsunlar beter. adamlar soruları çalıp memur oluyor sonra yakalanınca da "haram yemedim" deyip elini filan kaldırıyor. yada birilerinin yatak odasını çekiyor hem birkaç sene öncesinde hiç bir şey yoktu. zulüm filan değildi kendilerine gelince en muhalif solcudan daha muhalif oldular.

dini sömüren başka bir oluşumdu inşallah en yakın sürede tamamen biterler.

not : akp li filan değilim.
devamını gör...
cemaatin yaptığı hataları sıfırlamasına vesile oluyor nasıl mı? kuyruk acısı olan islami felsefelerden bahsedip her türlü itham ve karalama işlerinde nirvana yapanların genelleme eşliğinde cematcilerin günahlarına gürmesi ile sonra fırsattan istifade sıfırlayıcılar var birde günahlar gidiyor işte.
devamını gör...
mazlum edebiyatı yaparken sıvamasak ölürüz.


tanım: cemaat'in bu konuma düşmesinde akp'nin rolü belli. akp'nin bu konuma gelmesinde cemaatin rolü belli. yani ettiğini bulmak tandanslı cümleler kurdurtmayın bana. bu herkes için gerekli. mazlumu oynamak yahut mazlum konumuna getirilmek cemaat ve akp için bi döngü. bi zamanlar el ele bu ülkenin altını üstüne getirdiler. kadrolaşma, yalan beyanla örgütler varmış gibi gösterip ayak oyunları yapmak, fişleme, işten çıkarmalar vs vs. şindi olayın diğer yarısı yağni akp, o zaman cemaatin herkeslere yaptığını bizzat kendisine yapıyor. neden zorlarına gidiyor. bu bir güç savaşı. ülkenin sorunu değil lan. ülkenin sorunu haline getirilmesi ise bi siyasi mühendislik oyunu. siz güç birliği yapıp ortalığı ağlatırken bişi yoktu da şimdi kardeşin senin canına kast ediyor diye ağlaman neden. cemaat akp kavgası bu ülkenin ana sorunu değildir, lağkin bu ülkenin ana sorunlarını ortaya çıkaran bi turnosoldur. zzulüm nedir lan birisi bana adam gibi anlatsın? bağzı kavramları alıp süsleyip yine bize karşı vicdan bombası olarak kullanmak moda mı? akp cemaat kavgası umurumda bile değil. umurumda olan bize bizzat yalan söyleniyor olması.


not: kimse sütten çıkmış kaşık değil lan.
devamını gör...
memur olmaya çalışan binlerce çoluk çocuk sahibi işsiz baba, gülen cemaatinin çaldığı sorularla devlet kadrolarına girmiş hırsızlar yüzünden harıl harıl kpss sınavına çalışmakta.
devamını gör...
zulüm en basit ifade ile adaleti teslim etmemektir. hakkı, hakkıyle yerine getirmemektir.

istediği mahkemeye istediği adamı atayan,
istediği hakimden istediği kararı çıkartan,
istediği adamı içeri tıkan senelerce boş yere hapis yatmasını sağlayan,
soru çalıp %100 çeken,
haketmediği makamlarda başkasının hakkı olan maaşları alan,
devlet malı demeden yetim hakkı bilmeden bilmezden gelerek yiyip içen,
ölü isimler üzerinden banka hortumlayan,
himmet diye haraç kesen,
kurban parası diyerek para toplayıp kurban kesmeyen,
fitre toplayıp fitre vermeyen sonra da kalkıp kendisi hakkında "bugün ne zulüm gördük" diye kendisi gibi olmayanları suçlayıp, düştüğü halleri bir başkasının suçu imiş gibi lanse eden güdükleri piyasaya süren yapı zulüm görmüş değil, bizzat zalimin kendisidir.

adalet kurunun yanında yaşın da yanmasını engellemektir. devlet bu ayrımı iyi yapmalı.

tanım: saçmalığın ve yalanın daniskasıdır. daha içki sofrasına kuran okumaktan bahsetmedik bile. kalkıp zulümden bahsetmeyin. ahlaksızlık ve zulüm budur. gerçi size göre furuattı değil mi? Allahın ayetleriyle dalga geçen, içki sofrasına kuran okumaktan çekinmeyen, Allahla kandırıp her türlü yalana başvuran bu cemaatin Allah belasını vermiş de, zulüm diye ağlaşıyorlar.

kula bela gelmez, hak yazmadıkça
hak bela yazmaz, kul azmadıkça

yaa işte böyle ramazan şekerleri. beddua bumerang gibidir. hak etmiyorsa bir taraf, gelir vurur kendini. sonra da müntesiplerini kaynana zırıltısı gibi zırlatır her köşe başında.
ağlayın ağlayın. iyi oluyor.
devamını gör...
(bkz: yaw he he)*

gülen örgütü.. inşallah bir an önce bu örgütün başı kesilerek türkiye cumhuriyetinin başına bir musibet olmaktan çıkar. bu mazlum edebiyatı yapanları dinlemeyiniz!
devamını gör...
oruç size yaramiyor denilesi hededir. tutup aynı şeyin lacivertleri hakkında surekli aynı yorumları yapmak gülen veya antigulen kim yaparsa yapsın baydiniz artık. bir huzur lan yopunuzdan. şallı kız başlıklarını ben acacam artık ki dikkat dagilsin ve kimseye zerre bir faydası olmayan ve ikide bir aynı kelimelerin ziyan edildiği böylesi gerici olaylara girmeyin. gına geliyor.

not: partizan veya cemaat mensubu değilim ama belirtmekte fayda var en son hdp ye oy verdim yani bir kaç kere. sulalemin bir yarısı gulenci bir yarısı akpci. ayrıca neden böyle gorus belirtiyorum lan. salak miyiz biz. yazdığımız ile yaftalanacak kadar düşük seviyede insanlarla mi aynı sözlükte yazıyoruz. yoksa kişilerin içinde bir takım gizli emeller var da yok muş gibi mi gösterilecek? vuhuuu diyorum sayın seyirciler. ulan oruç kafayla aklıma böyle hinlik gelmez haa. ben dümdüz herkes yaptı diye yaptım. öyle suru şeyi var. acaba seçimine hile mi karıştı.

bu arada bir ara üniversitede tartışırken böyle ottan bir şeyden şeyleri konu tevafuk işte sisteme geliyordu. sanki kişiler ikide bir sistemi tartışınca sistemde değişiklik olduğunu zannediyorlardı ama aslında yaptıkları anlık rahatlama gibi bir şey. hani var ya ohh bugün de kınadım çok sukur der gibi ama akşam rahat koltuğunda survivor izlemek gibi. anlata biliyor muyum rehaveti. hal böyle olunca değişen sadece değişim kadının ağızda dolaşma miktarı ve tabii ki buna bağlı olarak artan kavga sayısı buna sebep suçlama sayısı ve nihayetinde ki kamplaşma ve kutuplasmalar. sonuc sistem kendini daha sağlam.sekilde bir daha bir daha uretiyor. marx amca bu konuda iki teoriyi veciz bir şekilde kıyaslar amma velakin marx bu lan pis tu kaka ve ne işi var iki musluman(!) kavgasında. ünlem koydum zira tavır bence ıslama yakışmıyor. müslüman da. iki musluman nasıl birbirinden emin olmaz aklım da almıyor hani. upppss lan siz acaba kültürel müslüman misiniz? bak bu olur haa. hatta bence çok oldu.

neyse yeterince yaftalayip içimi rahatladigima gore adios babes. malum iftar vakti. iki dua edip iftar acacaz. haa değinmeden olmaz galiba sözlükte ilk iftar yapanlardan biri benim. bu bilgi neden paylaştım diye sorabilirsiniz. sorun zaten. ama ben paylasmissam bir sebebi vardır. bir sebep varsa makbuldur ve bu yüzden çok da şaapmayın.

not2: yılın en salak tanımı olmaya aday tanımlardan biri oldu. pişman mıyım. hayır. niye olacam ki lan.
devamını gör...
o gün artık neye kızıp açtı isem? herhalde hyy denen elemana kızdım saçmalamasına falan. bize zalim dediniz ama asıl zulmü hem de kan dökerek siz yaptınız ulan! şimdi çıkın da zalim kim konuşalım diyorum ama yoklar. cesaret? onlarda zerre miktar bulunmayan şey.
devamını gör...
inşallah yatırıp......... sözlükte küfür konusunu bunlarla örgütücüler örneğinde serbest bırakmaları lazım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar