gülşen

hanımhanımcıklıkla bir şey elde edemeyen,kendisini aldatan kocasını tekmeleyip,bir de şarkı yazan,
(bkz: ihanet)
ödedim borcumu deyp,açılan saçılan,
sıfır beden olan,yakında şeffalaşıp iç organlarını ayan beyan göreceğimizden korktuğumuz şarkıcı.
bu ödeşmeyi erol köse üzernden yapması ise tam bir felaketti.
*
devamını gör...
insanın kendine yaptığını cümle alem bir araya gelse yapamaza örnek ver deseler başı çekecek olan kadındır...

ah kalbim diyerek iki kuyruklu saçlarıyla hanım hanım "aman da aman ne şeker şeysin sen" diyerek sevilecek haldeyken, şimdi çıktığı kanalın altına +18 konulması gereken kadına dönüşmüştür..

ama yiğidi öldürüp hakkını yemiyorum..şarkıları ve sesi her zaman tarafımca dinlenilmilştir...haksız yenilgi, canın sağolsun, çelişki, bu aşk adam olmaz...
devamını gör...
of of şarkısı yani birnazan öncel bestesi ile hayatı 180 derece değişen şarkıcımızdır... bu popülerlik ile yetinmeyip onun bunun yastığında sabahlayan nerde akşam orda sabah olacak felsefesini benimsemiş olacak ki bir adam ile ancak 2 gün çıkıyor... edepsizlikten kaçınmayan bunu bir popülerite malzemesi yapan insan ötesi ''insan'' uzaylı demek mümkündür... ''yollu'' uzaylılardan...

erol kösereha muhtar ve daha bilmediğimiz niceleri ile arkadaşlık yapıp sevgili olan ve bu yoğun performansın sonucun da bir deri bir kemik kalan şarkıcıdır.. ve de utanmayıp buna bir kılıf bicen adını da 0 beden koyup karşımıza temiz aile kızı gibi çıkan çıkabilen enterasan hatun şarkıcılardan... eski tarzına dönmeli... lakin bu saatten sonra onu da yiyen olur mu bilinmez... hakkında yazı yazmanın bile anlamsız olacağını düşündüğüm insan.
devamını gör...
gel gel sarışınım şarkısına bir klip çekmişti ki tarihin en hızlı sansürlerinden biri aldı. klibi izlemek isteyenler için linkler gece 00.00'dan sonra verilecektir.
devamını gör...
ilklerden hanım hanımcık ortalara çıkıp şarkı söylemeye çalışan sonradan işin özünü kavrayıp baldır bacak kervanına katılan şarkıcı. he şarkıcı. ha kızıma ha!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar