gülüşü insanın içini ısıtan insanlar

annemdi. hep gülebilseydi keşke. o güldüğünde her şey hallolacak ben boşu boşuna evham yapıyormuşum gibi geliyordu. içini ısıtmakla kalmıyor. üstüne bir de sorunları unutturuyordu.
devamını gör...
sürekli didişilen, buluşunca kavga etmeden durulamayan, ama ayrı kalındığında özlemi çekilen insanlardır. bazılarıda vardır ki, yüzlerine oturmuş karamsarlık tablosu bir an sıyrılır ve yerini tebessüm kurulu verir. işte o kısa anlık gülümseyiş aradaki tüm buzların erimesine vesile olur.
devamını gör...
280 tanım olduktan sonra, var olun, canlarım benim, sizin için bu kadar samimi olduğumu, içinizi bu kadar ısıttığımı bilmiyordum yazacağım başlık. * *
devamını gör...
(bkz: anne)
tek kelimeyle annemdi. bir başka insan görmedim ki her anımda gülüşüyle beni güldüren sevindiren. küstüğümde sırnaşıp rubaicik der gibi daha onun gözünde küçücük olduğumu söylerdi.
devamını gör...
dedemdir benim için. benim dedem hacı hemde iki kere gitti bunuy not olarak düşüyüm.

dedem şaka yapmayı falan sever çok güzel güler. sakallı bir adam işte dua eder hep oğlum Allah işinizi rast getirsin diye. gülüşünü görünce içim ısınır böyle. koca yusuf Allah seni başımızdan eksik etmesin.
devamını gör...
sanırım ben değilim. ne bileyim gülümsemeyi denediğim insanlar bana put gibi bakmaya devam ettikçe kaş çatasım geliyor. kaş çatınca bi etkisi var en azından. neye sinirlendi bu falan diyorlar, aa yok canım est ne sinirlenmesi deyip geçiştiriyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar