güneş gözlüğü ile havalı hissetmek

sonradan görmelerde sıkça görülen bir durum. kapalı ortam açık ortam fark etmez gözlük takmaktan imtina etmezler. gözlüğü saçın üstüne sıyırma, güneş gözlüğünün sapını çeneye değdirme gibi hareketler sıkça gözlenir. markalı, pahalı gözlüklerle ait olduğu değil, olmak istediği sınıfı göstermek isterler. anadan babadan zengin, gelmişi geçmişi zengin, gözlükle ilişkisi küçük yaşlardan itibaren gelişmiş asil insanlar müstesnadır.
devamını gör...
gözlerimde güneş bazlı bir sorun olduğu için, yaz kış takarım. hatta çok ışıklı ortamlarda da takarım. bundan bir hava cıva meselesi türetmeye gayret etmek, popülist bir yaklaşımın dışında bir şey değildir.
devamını gör...
optik bir gözlüğün camlarını renkli boyayla boyayarak anlık da olsa yaşamak istediğim havalı duruşa ilişkin girişimim olmuştu, küçükken. tabi sonrasında değil güneşi dünyayı bile göremedim ama olsundu, önemli olan yarışmaktı. *
devamını gör...
insan 20 yaşında izlediği filmden etkileniyor. hiç unutmuyorum, matrix vizyona girmiş ve ben filmi taksimde afm fitaş vardı orada izlemişim. yanımda alev isminde bir kız. kız bir şeyler anlatıyor film boyu ama ben o kadar filmin içine girmişim ki kızı duymuyorum bile.

filmden çıktım istiklalde matrix'e bağlanmış gibi geziyorum. bu evler bu dükkanlar yoksunuz oğlum diyorum. şurada bereket döner vardı orada döner yemiştim ama aslında her şey kafamdaydı.

neyse gittim hemen neo gözlüğü aldım. 1 sene kör gibi dolaştım o gözlük ve deri ceketle. arkadaşlar hala arada dalga gecer.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar