günlük mesaj limiti

tanım yazma potansiyelini arttırmak için yapılmış yenilik. şöyle ki belli mesajlaşma limitiden sonra mesaj atamaz hâle geliyorsunuz. tekrar mesaj atmak için ise yine belli sayıda tanım girmeniz gerekiyor.
limit 24 saatte bir sıfırlanıyor.
bu yeniliği ilk farketmiş yazar olarak ödül almayı hak ediyorum bence. gerçi insanlari görüldü birakmama neden olan yeniliği farketmek bana pek iyi gelmedi. o uyarı ile karşılaştıgimda yüzümü ifadesi görülmeye değerdi.
(bkz: ay ben şok)
devamını gör...
inşallah satılan bişeydir. *
günlük mesaj limit hakkı; ₺5
haftalık mesaj limit hakkı; ₺25
aylık ve yıllık abonman fiyatları için mesaj atabilirsiniz!
takipçilerime özel veresiye yazılır.
devamını gör...
sözlükte çok mesajlaşan biri değilim ama saçma bir özellik olmuş. mesela bir konu hakkında bir yazarla yeterince detaylı bir konuşma yapamayacak mıyım?

bunun yerine artı oyları görme özelliğini belli bir tanım şartıyla geri getirseniz daha çok işe yarardı.
devamını gör...
satılan bir şeydir evet. günlük makul bir tanım sayısı karşılığında yazarlara satıyoruz.
tabi ben de daha ucuz, monark görmeden aramızda halledebiliriz.
devamını gör...
öncelikle aramaya inanmıyorum boyle bir başlık varsa sahibinden özür diliyorum. gelsin bir çayımı içsin.. simdi gelelim konuya. kota kota diyorlar sayı belli değil. ya da az mesaj attığımız için denk gelmiyoruz. üjj bejj bayanla konuşanlar dert etsin canım. benim ki de laf işte!!
devamını gör...
düşünenin aklına sağlık kotası. gerçekten varsa böyle bir şey harika olmuş. tanım yazmaya daha çok katılım olacaktır bu sayede.
devamını gör...
günlük 50 kuruş karşılığı kaldırılabilecek bir limit olsun. sözlüğe çok makul bir gelir kaynağı olur. ayda 15 lira, bi' paket malbora.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar