aldatmanın türlüsü.

işte buna çok kızarım. aldatmanın her türlüsüne karşıyım ama bir masumun canını yakmaya çok kızarım. hayır onda neyi bulamadın öbüründe ne buldun diye sorarlar bir kere. ne demişti birisi? arayan bulamıyor bulan kıymetini bilmiyor!
bu arada aldatmalar inanılmaz boyutlarda.
devamını gör...
aldatmanın hiçbir türlüsü kabul edilemez.

aç boşanma davanı, yap ne yapacaksan. kimseyi kandırmanın, ayakta uyutmanın alemi yok.

kendinize engel olmadığınız şu doyumsuzluğunuz yüzünden karşı tarafı nasıl bi psikolojik savaşa soktuğunuzdan bihabersiniz.
yazık.

rabbim muhafaza etsin.
devamını gör...
aldatmaya kılıf olmaz, iyi veya kötü, güzel veya çirkin. sevmiyor musun? efendi gibi boşan. sana zorluk çıkartıyor olsa bile huzurun kalmamış olsa bile aldatmak en kötüsüdür. defterde sayfayı değiştireceksin tapan yiyorsa.
devamını gör...
aldatan erkekse içinde yaşadığı toplumsal değerlerin eğitimi ile dna'sının çok eşliliğe yönelik kodlarına göre davranmış olduğundan tolerans gösterilebilir. kadınsa içinde yaşadığı toplumsal yönlendirmeye ve cinsiyet algısına göre değişmekle birlikte doğaya aykırı davranmıştır.
devamını gör...
aldatma karşıdaki insanın eksikliğinden değil kendi karakterinden kaynaklandıgı için şaşırılmayacak şey. eğer öyle olmasaydı dünyanın kimine göre en güzel kimine göre en masum kimine göre x karakterindeki insan aldatılmaz idi..

böyle bir şey yok ...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar