ekibe adam çekmekte işe yaradıklarını düşünmekteyim. böyle bir kız grubuyla tanışmak uğruna komünist olan 2 arkadaşım da 4 yıldır hala aynı hayali kuruyor. bir kız için ruhlarını satacaklar enayiler. Allah hidayet versin.
devamını gör...
şeytanın sağdan yaklaşması yüzde yüz olan ihtimal.

bak bişi öğretirsin.. belki düzelir.. belki şu olur.. belki bu olur.. bir davranışı bile.. düzelse başlangıçta... büyük sevaba girersin hani... vs vs nedense yanı başındaki namaz kılmayan cumaya gitmeyen erkek arkadaşı cumaya çağırmaktan nefse daha kolay gelir böyle insanlara sıfırdan başlatmak...

lisede öğrendiğim bir şeydir bu erkeğe erkek bayana bayan yardımcı olsun kardeşim! lütfen duyarlı olduğuna inandığınız bayansa bayanın arkadaşına erkekse erkeğin arkadaşına ufak bir uyarı yapıyorsunuz ve dua edip yoldan çekiliyorsunuz. ha helali olur o insan onun için çaba gösterir göstermezse feci bişi zaten. ama bahaneleri sebep gösterip hiçbir zaman kendinden emin olamayacağın bir konuda; bir huzur sokağı kahramanlığına yönelmek risklidir bence.
devamını gör...
olayi komunist kizlara indirgemek yanlis. komunist kimligindeki insanlar genelde kendilerini adamis tipler oluyorlar. bir insanin kendisini bir seye adayabilmesi icin de o ise odaklanmasi lazim. bu da gonul islerine girmemekten gecer. kizlar acisindan bakacak olursak guzel kizlarin surekli ilgileneni ve taliplisi oldugundan yuksek ihtimalle gonul isleriyle mesgul olacaklardir. cirkin kizlar da bu ilgiden mahrum kaldiklari icin kendilerini daha cok okumaya verirler. daha guclu karakterleri olur. kendisini bir davaya adayabilirler. bu nedenle komunist kizlarin cirkin olmasi tesaduf degildir. ama konunun komunistlikle alakasi yok. yani burada alt metinden komunizm ve cirkinlik iliskisi kurulmaya calisiliyor. ancak ayni seyi kendisini herhangi bir davaya (feminizm, hayvan haklari, hatta dini cemaatlerdeki aktif kizlar) adamis kizlarda da gorebilirsiniz.
devamını gör...
Allah inananı güzel yaratır..oda isyancı olmaz..çirkin olanın isyancı* olması kaçınılmaz..

mesela inançlılara bakın : http://www.cogitosozluk.net/tk/tk.php?q=guv7ko

buda gomünist şili'li öğrenci lideri : http://www.cogitosozluk.net/tk/tk.php?q=12v1m2

fark var tabi

böyle korelasyon kuran arkadaşları tebrik(!) etmek lazım..

devamını gör...
gizli mesaj kokulu komünizme yaklaşma biçemi.

rivayet o ki
feministlerde güzelden nasipsizmiş
bak bak bak şu işe.

ama ne güzel söylemiş biri

"ben kalender meşrebim
güzel çirkin aramam"

bu da benden

isterim ki
aklı başında olsun.
devamını gör...
kızları nasıl sıfatlayacağını şaşırmış bünyelerin boş tespitleri. teoriği pratiğe dökmeden önce bir düşünün yahu! güzel ya da çirkin olmakla komünistliğin ne ilişkisi var ? adam akıllı tespit yapın yazalım biz de. yoksa bu olay rus kızlarına gider.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar