hadisçi sadullah

twitter'daki yusuf yakub hocaefendi'nin kötü bir özentisi. muhtemelen buradaki hacı hoca takımının modernist olanlarından bir tanesi, atılmış, ayrılmış ve böyle kinayeli bir nickle geri dönmüş. bir tamil şayyar değil, çomaroğlu çomar değil, kendisi troll olmadığını düşünse de ayran shot hiç değil. süpürürler yavrum seni buradan yakında.
devamını gör...
çok gülüyorum bu arkadaşa. troll ise başarısızsin demedi deme ancak ciddi isen yazdıklarında başarılı bir komedyen olduğunu söyleyebilirim.
devamını gör...
çok komiklikli ve çokomelli biri. bence burada harcanıyor. twitter fenomeni olmak varken dünya sözlükte sürünmek çok mantıklı değil.
devamını gör...
tanımlarını okurken verdiğim tek tepki “hofff ya” olan yazar kişisi. eksilemeyeyim, söylemeyeyim, hevesi kaçmasın, sözlüğe renk katan bir değer sonuçta dedim hep ama artık dayanamıciim. olmuyor be aga, bırak sen bu işi...
devamını gör...
ucuz trollük yapan yazar. yazdığı tanımlar provokasyona girmese de o niyetle yazdığı aşikârdır. kendisine sözlüğü amacına uygun olarak kullanmasını öneriyoruz.
devamını gör...
elhamdülillah sözlüğün böyle hadisçilere ihtiyacı vardı. bu ihtiyacı karşılamaya çalışan yazar. hadis inkarcılarına her tanımında sille vuran cihad ehli yazar kardeşimiz. Allah senden razı olsun. islamın muhafızlarından olma yolunda alimlerin ışığında hadislerin rehberinde yaşaman dileğiyle.
devamını gör...
nasıl ki çok beğendiğim liderler, siyasetçiler, televizyonlarda yorumcular olduğu gibi sözlükte de çok sevdiğim ve ilgiyle takip ettiğim yazarlar var.

hadi muhalif, çapulcu -cumhurbaşkanımızın tabiriyle- bir yazardan böyle bir tepki görsem inanın zerre ırgalamazdım. ancak sevdiğiniz, hayran olduğunuz bir yazardan böyle kırıcı ve anlaşılması güç bir tepki alınca inanın bana çok kötü oluyorsunuz.

yani tamam sizler kadar iyi yazabileceğimi zaten iddia etmiyorum. ancak müsade edin oylayayim sizleri. müsade edin sizlerin o kutsal vazifesine en azından birer artı oyumla müstakbel bir katkıda bulunayim. maddi olarak gücüm konumum belli ancak en azından manevi olarak destek vereyim. bırakın şu kardeşiniz sizlerin çıktığı bu dava yolunda sizlerin eteklerine değecek taşlara siper olsun. müsade edin. izin verin. saygılarımla..
devamını gör...
tuğrul selmanoğlu gibi tanımlar yazan sözlük yazarı. ak trol sanırım kendisi. faizin artırılması ile doların 7,63 'e gerilemesine oldukça sevinmiş belli ki. muhtemelen ekonominin bu halde olmasının sebebini dış mihrakler ile yapılan örtülü savaşa bağlayacaktır.
devamını gör...
epeydir ortada gözükmüyor. sözlüğün birisi necid selefisi diğeri ak genç mensubu iki geçici moderatörü de aynı hızla ortadan kayboldular. insan yoksa bu üçü, en azından hadisçi sadullah'la bir tanesi aynı kişilerdi de birisi diğerinin alter egosu muydu diye şüpheleniyor. ayran shot, çomaroğlu çomar, hadisçi sadullah bunları seviyorum. deli deliden imam ölüden hoşlanır hesabı. tamam bir iki tane daha var ama onlar trol değil trolden komik gerçek karakterler. keyif vermiyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar