otizmli öğrencilerin yuhalanmasından sonra mahallenin muhtarı şükrü genç tarafından söylenen çirkince bir sözdür.

otizmin hafifi, ağırı olmaz. otizm, otizmdir. otizmi bütünüyle kabul etmeniz dileğiyle. aksi takdirde insanları kendinize karşı öfke ve nefret duymaya teşvik ediyorsunuz.

haber
devamını gör...
gel de bu herife kınadığı üzerinden beddua etme, gel de bu herifin zihniyetine sövme, gel de bu herife yetki veren sisteme isyan etme.

sanki mikroptan, pislikten, yaratıktan bahsediyor. bu nasıl densizlik, bu nasıl sıvama, bu nasıl cehalet! ''kitleyi elde tutsun da ne kadar seviyesiz olursa o kadar iyi'' anlayışının tezahürü olan düşünmekten aciz muhtarlardan daha ne kadar midemiz bulanacak? sarayda ağırlanmaya başladıklarından beri hepten hoyrat, hepten rahat, hepten maço oldu bunlar.
devamını gör...
otizmin dereceleri vardır arkadaşlar, buradan. kuzenimin bir kızı ve oğlu otizmli. kız olanı resimle ilgili ve baya iyi. ama ufak olan şiddet eğilimli, durup dururken kafanıza bir şeyi fırlatabiliyor. mevzu ile ilgili tüm videoları izledim,öğrencilerin yuhlandığına dair bir video yok. ben biraz diğer pencereden bakacam çünkü benimde o yaşlarda 2 kızım var, bahsettiğim tarz bir öğrenci yada birkaçı aynı sınıfta olsa bende tedirgin olurum. abartmıyorum kafa göz yarabiliyorlar her an. yapılması gereken, daha uyumluları diğerlerinden ayırmak sanırım.

buradan
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar