hakan sabancı

sabancı ailesinin ekrandaki yakışıklılarından biri.

sabancı olunca insanın içinden yakışıklı demek geliyor. ayrıca trip atan kızları da sevmiyormuş.
devamını gör...
hakikaten yakışıklı bir abi. yani çok abi gibi durmuyor da neyse. birlikte olduğu kadınlar için “acaba param için mi benimle birlikte?” şüphesi yaşamayacak kadar hem de. hayata baktığımız pencereler farklı olmasa, hem yakışıklı hem paralı, ne şanslı diye düşünüp hayıflanır, dünyanın adaletini sorgulardım. ehehe. yine de varlığı sinir bozan cinsten. ufak bir nefis terbiyesi seansıyla halledilebilecek bir şey gerçi. umarım.
devamını gör...
yere bakan yürek yakan yakışıklı bey.
her hafta sevgili değiştiriyor. son olarak merve boluğur ile olan ilişkileri gündemime düşmüştü.
tabi o zamanlar murat dalkılıç ve hande erçel aşk yaşıyordu. makarna tabaklı fotolar en güzel yüzlüler listesini şanslıyım diyip paylaşmalar.
dedik ki heh tamam merve boluğur’un yüzü gülecek. derken iki güne merve boluğur’u aldattı arkadaş. o yüzden izninizle hakan sabancı’ya pü demek istiyorum. neyse sonra zaten murat dalkılıç’la hande erçel de ayrıldılar.

bu da böyle bir tanımım.
devamını gör...
merve boluğur ile ile ilişki yaşadığını öğrendikten sonra sabancı soy adını hak etmediğini düşündüğüm şahıs.

sen sabancısın büyük düşün lan... o ne öyle merve boluğur falan. çapsız herif, burjuvalığın zayıf yansıması...
devamını gör...
tam bir ana kuzusuymuş, öyle diyorlar. yani dünyanın en zengin en yakışıklı insanı da olsan olmaz hakancım. tamam anne sevilir, anneye tapılır ama ana kuzusu olmak kabul edilemez. hep sorundur o kuzuluk.
devamını gör...
para avcısı kadınları çirkin veya kendisinden elli yaş büyük adamlarla takılma zorunluluğundan kurtararak bir nebze de olsa nefes almalarını sağlayan yakışıklı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar