--- alınmadı ---

küfre rıza göstermekten başka hiçbir şey değildir.

günümüz sözlük sitelerinde açıkça Allah'ın ayetleri yalanlanmakta, dini islamın çağdışı olduğu yazmakta, islam düşmanları yazar olarak gösterilmekte, sözlük kurallarının ve formatın bir gereklilik olduğu at kadar yazarların beynine empoze edilmektedir bu sayede islam cahili hatta islam düşmanı bir nesil yetişmektedir.

hal böyleyken kesinlikle ve kesinlikle anne babaların çocuklarını interaktif sözlüklere göndermesi caiz değildir gönderen de açıkça islama ve müslümanlığa ihanet etmiş olur!

--- alınmadı ---

tövbe estağfirullah. bence hemen tövbe edip hesabını kapatıp gitmeli. bu sadece sözlük bir de bunun tivitırı feysbuku var. cehenneme kombine bir bilet almışsın dostum.
devamını gör...
kafasına göre fetva verenin kafir olacağını iddia eden yazarın fetvası.

her yol küfre çıkıyor her türlü cehennemdesin yani.

sadece el kaideye katılıp kafa kesenler cennete gidiyor hacı.
devamını gör...
(bkz: yine mi dinden çıktık arkadaş)

maşaallah bazı sözlük yazarları kardeşlerimiz günlük bir defa bizi dinden kapı dışarı ediyor.neyse ki düzen böyle yürümüyor.yani güzel kardeşim bu aciz kardeşin, feraizlere dikkat etmeye çalışsın, harama helale riayet etmeye çalışsın ,* sözlükte yazıyor diye kafir mi olsun? yapma be ciger, kırma bizi, eşşeğe söylesen darılır yeminle...her konuda bu kadar keskin fetva verilmez be muhterem caiz mi?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar