halid bin welid tekfircisi

1. (Tematik)
(bkz: halid bin welid)

kendisinin nick'i "halid bin welid" olup , müslüman bildiğimiz ve buna şahid olduğumuz insanlara "müşrik, kafir" gibi en ağır ithamlarda bulunmuştur/ bulunuyor. böyle pislik insanları bu sözlükte görmek istemiyorum. kendisinin az önce mustafa islamoğlu için "müşrik" yazdığına şahid oldum. sözlük yönetiminin gereğini yapmasını arz ediyorum.
devamını gör...
2. (Tematik)
bu cahiliye devrinden kalma insan müsveddesi abdulaziz bayındır'a da "müşrik" demiş. abdulaziz bayındır'ın bazı görüşlerine katılmamakla beraber müslüman olduğuna şahidiz.

tekrar ediyorum ey tekfirci, bu ettiğin sözlerin sonucu çok ağır olacak.
devamını gör...
3. (Tematik)
eğer müşrik dediği için gidecekse burada osmanlı padişahlarına ve tasavvuf ehline müşrik diyenler de var, onların da gitmesi gerekir o zaman.
her kafamıza uymayanı attırabiliyorsak benim de elimde bir kaç kişinin ismi var, diğer yazarların da varır muhakkak.
hatta eşcinsel yazarlar dahi var ve atılmıyor, ehli sünnete dil uzatan seyfettin bilmemne atılmıyor, halid niye atılsın.
devamını gör...
4. (Tematik)
ey okuyan yazar, mustafa islamoğlu'na olan nefretin seni böyle bir adamı savunmaya zorluyorsa aklından da vicdanından da şüphe ederim. rabbim hepimizi ıslah etsin.
devamını gör...
5. (Tematik)
cahit, merak etme halid cübbeli'ye de kafir, bel'am gibi asılsız laflarla saldırıyor ve ben cübbeliyi çok seviyorum.
ama yine de gitmesi taraftarı değilim, olurda burada biriki bir şey öğrenir ve hidayet bulur.
devamını gör...
6. (Tematik)
burada sahsima hakaret etmek yerine karsi argumanlarinizi sunun da munakasa edelim.kanindan mutelizelik akan bir adama ne dememi bekliyordunuz birde hadis paylasimi yapiyorsunuz acaba o malum sahis bunu kabul ediyor mu bir sorun sianin usaklari.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar