halil sezai'nin yaşlı adamı dövmesi

#haber 

yaşlı komşusunu öldüresiye dövmüş müptezel.

"67 yaşındaki hüseyin meriç gürültü yapan komşusu halil sezai’yi uyarıyor.

halilsezai de yaşlı adamı öldüresiye dövüyor.

ölmekten korkan yaşlı adam kelime şehadet getirince halil sezai denilen dallama “ezan mı okuyorsun lan?” deyip daha fazla dövüyor."

https://twitter.com/medyaad...
devamını gör...
"ııısyiaan" isimli şarkısıyla bir hayli popüler olan sanatçımsı, yaşlı bir adamı döverek gündeme gelmesiyle isyan ettirdi. kendisini sorgulayıp serbest bırakan adalete de var birkaç isyanımız.
devamını gör...
kafasının kıyak olmadığı bir an bile olmayan çalgıcının son marifeti.
muhtemelen gözaltına alınıp serbest bırakılmıştır.
devamını gör...
twitter'dan gördüğüm olay.
olayın detayını bilmemekle birlikte ne olursa olsun kabul edilebilecek bir tarafı yok.
sezai züppesi adamı darp etmeye başladığında adam kelimei şehadet getirmiş.
sezai de ezan mı okuyosun diyerek daha çok darp etmiş.
sanatçımsı biri. parası pulu var ama insan olamamış işte.
devamını gör...
ayıb etmiş ancak sağlam bir atatürkçü yoluna bir yaşlı amca feda olsun! dövdüyse bir sebebi vardır. nihayetinde sanatçı bu boru değil.

edit: bol eksi aldığıma göre yeniler bizi tanımıyor. mutevehhim üstada selam olsun. *
devamını gör...
sanatçı(!) denilen kişilerin insanlık namına nasipsiz olduklarını görmek üzücü.artık isyankarjojukğ_34'ü dinlemek için herhangi bir bahanem kalmadı.zannediyorum ki o da bu duruma çok üzülecektir.
isyankarjojukğ_34'un yanındaki izbandut kılıklı -çok afedersiniz- pu*tların olayı alık alık izlemeleri "paranın insan bünyesine olan tesirleri" konulu tez çalışmasının atıfta bulunacağı kaynaklardan biri olacaktır.
devamını gör...
iki tip sanatçı tanımlanabilir. biri bunalımdan güç alarak üretir, öfkesi dışa ya da içe dönüktür. öteki fazla hassas, yufka yürekli, merhametlidir, insan sevgisi gelişmiştir. bu halil sezai ilk gruba girecek bir profil sergiliyor. ortada belli bir kesimin ilgisini çeken kendine ait eserler koymuştur, fakat bu kişilik zaafiyetinin ünle beslenmiş haliyle gaddarlığa vardığının ispatı olarak yorumlanabilir. ayrıca içkinin, içkiciliğin çeşitli zaafiyetleri tetikleyen bir yanı olduğunu da hatırlamış oluyoruz.
devamını gör...
videoya dikkatli bakınca yaşlı adama onlarca kere vurduğu halde adamı yere düşüremediği görülüyor.
yaşlı amca bu sarhoşa bir çaksaydı yere uzatırdı.
bu beceriksizlik bana bir zihniyeti hatırlatıyor ama neyse.
devamını gör...
istanbul sözleşmesinin amaçları arasında yer aldığı iddia edilen şu ifadelerin gereği --- - şiddetin önlenmesi, mağdurların korunması ve şiddet uygulayanların adalete teslim edilmesi, bu sözleşmenin temel taşlarını oluşturmaktadır. ayrıca, toplumun her ferdini, özellikle de erkekleri ve erkek çocuklarını, tutumlarını değiştirmeye davet ederek, bireylerin vicdanlarını ve düşüncelerini değiştirmeyi amaçlamaktadır.

--istanbul sözleşmesini savunan halil sezai için de uygulanmazsa halil sezai adalete teslim edilip parası pulu önemsenmeden hapse atılmazsa anlayın ki istanbul sözleşmesi de çöptür adalet sistemi de çöptür.


sorarlarsa yaşatır dersiniz.

devamını gör...
ezan okunduğunu zannedince zıvanadan çıkıp saldırıyor bu millet kime prim verip beslediğini görsün. şarkıcılar dizi oyuncuları falanlar felanlar çoğuları bu kafada. milletin sövmedikleri değeri yok bunlara burada ekmek yedirmemek lazım..
devamını gör...
duyarlı her hareketini şov uğruna gerçekleştiren bir adet sırtlanın eylemidir.
bu romantizm sömürücülerinden de, müptezel tavırlarından da, bitmek bilmez rezaletlerinden de gına geldi artık. her gün manşet olan magandalardan bir farkları yok. embesiller.
devamını gör...
halil sezai, sakin ol olm, o laflarını tek tek üstünde gerçekleştirirler. 70 yaşında, sana eyvallah çekmiş yaşlı birine mi parladın lan küfürlerini tek tek yüzüne saydığım.

ulan cezaevleri böylesi dingiller yüzünden doluyor.
devamını gör...
böyle tipler yeri gelir kadın haklarını, yeri gelir hayvan haklarını savunur, ancak işlerine gelmediğinde de durum ortada. sevgi pıtırcığı görünümlü insan müsveddesi işte naparsın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar