aslında durum tam tersi de olabilir. kadınsal görüntünün yitmesi sonucu halterci olmaya karar vermek gibi. hangisinin sonuç, hangisinin neden olduğu karmaşıktır.
devamını gör...
halter kaldırabilmek için erkeksel görüntünün bile boy kısmının genellikle üstten bastırıla bastırıla feda edildiği düşünülürse kesinlikle uzak durulması gereken eylem.
devamını gör...
cinsiyet özelliklerinden evvel, insan görüntüsünü feda etmektir önemli olan.

kafan kadar kas yapmışsın. o nedir. insan olanın o kadar kasla ne işi olur hacı.
devamını gör...
o kadar kas yapmak için aldın protein desteğini, yedin günde 30 yumurtayı, 1kg balı. iyi hoş. peki bir yıllık yiyecek giderini karşılayacak gelir elde edemiyorsa ne yapıyorlar? kadınsal görüntü yanında, özellikleri de kaybetmemek gerek, alması gereken ortalama proteini karşılayabilmek için alışveriş yapamıyorsa? gibi sorular da kafa meşgul ediyor hani. *
devamını gör...
la ben bunu hiç anlamıyorum gerçekten. iğrenç bir görüntü ortaya çıkıyor. tiksindiriyor desem yeridir.

bazı kadınların gereksiz hevesidir.
devamını gör...
ne demek kardeşim bildiğin hatun kadın görüntüsü de kendisi de kadın...ya sizin gözler de mi şaşıdır? böyle bir düşünceye sahip zihniyetin şaşı olduğu belli zaten de. eğer kaldırabilmek için kadınsal bi görüntüden vazgeçilerek erkek sureti ve yapısına bürünmek gerekseydi zaten kadın ve erkek diye kategoriler olmazdı değil mi... sporcu kadın yapısı kaslarının çalışmasından kaynaklı diğer kadınların yapısından daha farklı görünebilir ama bu kadınsal bir görünüme sahip olmadığı anlamına gelmez. zaten bu örümcek ağlı zihniyettir ki 0 beden 90-60-90 beden ölçüleri gibi içine tükürülesi ideal kadın imajını her gün tv lerde sosyal medyada pazarlama motor reklamında kadın bedeni kullanarak satış yapma derdindedir. kimse kusura bakmasın ama * bu başlığı açan ve bu doğrultuda düşünen kimse aynı köhne düşünceye dahil olmaktan başka bi şi yapmıyor haberi ola...*
devamını gör...
badibiyıldink yapan kadıncağızları gördükten sonra, kabul etmesi zor bir tespit aslında. üstelik halterci hanımefendilerin ağırlığı kldırmak için ellerini pudralaması ile maharetli hatunların hamur açarken ellerini unlaması epey benzerlik arz eder ama neyse.

sahi ya, hamur açan kadın mı kaldı? yufka alıp börek yapan bile über hamarat görülüyor...
devamını gör...
dizler dışarı doğru kavis yapmıştır, ellerine magnezyum sürüp birbirine çarparken, pectoral ve deltoidlerin kollarını kastirarak ağırlığın başına gelmesi sadece kadınlık görüntüsünü kaybetmekten çok fazlasıdır. aynı zamanda bir çok erkeğin ceketini ilikleyip yanından orhan gencebay ciddiyetinde ayrılmasını da gerektirir. çünkü bilmelidirki o kadınlardaki kalça omuz bacak ve sırt kuvveti bir çok erkeği orta yerinden çubuk karakter gibi kırmaya yeter de artar bile. selam ve hürmetle halterci bayan.
devamını gör...
o feda işleminden sonra ancak halter kaldırabilir zaten.
hani şuna bi el atta kaldıralım (kenara çekelim şu masayı) desen ucundan tutmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar