haluk kırcı

kendi dönemin ülkücüleri içinde, adam öldürmeden sorumlu reis olarak yaptıkları çok canlar acıtmış kişidir. havluyla bir adamı can çekiştire çekiştire öldürecek kadar, insanlık namına gamsızdır. bu görevi diğer arkadaşları yapamayacakları içi ona havale etmiş, o havlulu eylemini gerçekleştirdikten sonra arkadaşları bile ondan korkmuştur. arandığı dönemlerde saygın bir iş adamı olarak alemlerden alemlere akmış, başbakanın biri tarafından, vatan için kurşun sıkıp kurşun yiyen bir kahraman olarak nitelenmiştir.

kısacası, yıllar yıllar önce, bu memleketi acıtanlardandır. hem de çok.
devamını gör...
8 kere yanlışlıla tahliye edilen kişidir. aynı zamanda iş arkadaşımın öz ve öz dayısı, resimlerine bakıyorum da çok piskopat birine benzemiyor. he ayrıca firar edip evlendiğinde nikah şahidi o dönemin erzurum valisiydi. düşünün adam firar etmiş ve nikah şahidi bir vali.
devamını gör...
denetimli serbestlik yasası uyarınca cezaevinden tahliye edilmiş tetikçi. bir nevi katil lan. bahçelievler katliamı sanığı olarak girmişti cezaevine. 7 tipli öğrenciyi öldürmekten yani lan. çatlı tayfasından. hukuk devleti olmanın güzelliği her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsa oraya selam ederiz lan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar