hamarat erkekler

kadınlar tarafından aranan tiplerdir, ancak kadınların bilmediği bir şey var, hamarat erkekler mutfakta hiç çekilmezler, tıpkı titiz erkeklerin ev içinde çekilmez olduğu gibi..
devamını gör...
12 yaşında kardeşimi listenin en üstüne yazın. kendi kahvaltısını hazırlayabilir, yemekleri felan karıştırır, sofra hazırlar, toplar, üstüne tatlı yapar. bu minik lezzet topları onun emeği, sadece kendi yaptığı için mutfak savaş alanına dönüyor ama onu da büyüdükçe öğreteceğim.

devamını gör...
masaj konusunda hamaratımdır. insanı pamuk kıvamına getiririm.
ama haram olduğu için kadınlara masaj yapamıyorum. ee erkeklerden de bana ne?
bu sebeple çok ortaya koyamadığım yeteneğimdir.
devamını gör...
hamarat olmak isterdim bak. ciddiyim. kendi istediğimi yapar hazırlar yerdim. kimseye muhtaç kalmazdık. gel gör ki ne yumurta kırabilirim ne çay demlerim. ölü gibi bir şeyim. ceset en uygunu.
devamını gör...
kıymetleri bilinmeli zira nesilleri tükendi tükenecek. yemek, ütü, bulaşık, temizlik ve alışverişten anlıyorsa helal olsun. ama yoktur. bilse de yapmazlar.
devamını gör...
ya yazıyorum hala biscolata erkeği falan diyorlar. mufakla arası iyi erkek şişko erkektir. tanıdığım bütün tipler böyle. bakın meşhur erkek aşçılara. hem mutfakla arası iyi olsun hem biscolata erkeği olsun. yok öyle bir şey, o reklam reklam.
devamını gör...
hamarat erkek yoktur , üniversiteyi ailesinden uzakta okumuş erkek vardır . çünkü askerlik erkeği hamaratlaştırmaz ve ya bişi öğretmez. ama üniversite öyle mi , yapacan o yemeği , yıkıyacaksın o çamaşırı mecbursun .
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar