hamile tişörtü

karın kısmında çeşitli desenlerde bebek resimleri olan tişört.anne adaylarının hamileliklerini cümle aleme ilan etmeleri için güzel tasarlanmış.nasılsa ar, edep, haya denen duyguları çoktan unuttuk.göbeklerini gere gere gezsinler artık!
devamını gör...
baskısız, bol kıyafetlerle de 9 ay idare edilebilirken çirkin baskılı, göbeği fırlatan bir garabet kıyafetleri tercih etmek oldukça kitsch bir durumdur. bu zevksizlerden haya, edep duyarı beklemeyin rica ederim.
devamını gör...
istiyorlar ki hamile kadınlar insan içine çıkmasın derin bir mahzene kitlenip doğurana kadar orada kalsın. kardeşim hamile bir kadının hamileliğini gizlememesi neden arsızlık hayasızlık namussuzluk olsun. niye ya neden anlat da bilek. yobiş tayfa her geçen gün beni daha da şaşırtıyor. hakkaten merak ediyorum neden yani hamile kadını görünce aklınıza o kadının sevişmiş olduğu falan mı geliyor. bu mu yani. eğer buysa haberiniz olsun bilinen insan türünün aşağı yukarı 90 milyar üyesi doğmuş şuana kadar. yani teknik olarak insanlık minimum 90 milyar kere sevişmiş. daha garip bir şey daha söyleyeyim hepimiz bir sevişmenin ürünüyüz inanabiliyor musunuz...

ha bu tişörtlerin rezil derecede cıvık sevimsiz göz kanatıcı modelleri olduğunu kabul ediyorum. bence komple yasaklansın ama ar edep haya namusla bir ilgisi yok direk zevksizlikten yasaklansın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar