hande yener

an itibariyle türkiye'nin açıkara en iyi elektronik-pop albümlerine imza atmışŸ olan kadın. kendisine rakip olabilecek popüler isimler şŸuan için piyasada bulunmamakta. son yıllardaki sanatını yakınen, ilgiyle takip ediyoruz. açık saçık giyinmesini ise hiç tasvip etmiyoruz tabi ki.
devamını gör...
poptan elektronik müziğe geçisini takdirle karşılamış bir bünye olarak, şarkılarını ve ilginç tarzını kılık kıyafetini başlarda biraz yadırgasamda, şimdilerde o kadarda iğreti durmadığını düşündüğüm, şarkıları süper hatun kişi.
devamını gör...
hakkında birçok platformda söylenen ve arık klişe haline gelen hande yener kendini çok geliştirdi sözüne sonuna kadar katılıyorum.en son çıkarttığı hayrola albümü ve özellikle içindeki ok yay şarkısı tekrar tekrar dinlemeye değer.
devamını gör...
günümüzün en erotik seksi şarkılarına imza atan şahsiyet... romeo şarkısı ile tavan yapan hatta klibinde de heycanlı bir şekilde orgazm olan ve de bunu beleşe getiren üstün zekalı şarkıcımız... klibin de sevgilisini oynatıp bir taş ile 2 kuş vurma eylemini gerçekleştirebilen zeki kadın... hem seks yapıp hem para kazanabilen tek şarkıcımız... (kutluyoruz)

aynı zamanda da son zamanların en iddialı albümlerine imza atabilen iyi şarkıcılarımızdan... *
devamını gör...
iki yıl önce serdar ortaç hande yener'in romeo adlı parçasıyla dalga geçmişti bir konserinde; hande yener ise ona şu cevabı vermişti ve ben de onu istemeyerek de olsa takdir etmiştim:
"gitsin o kendi romeo'sunu bulsun."
şimdi ne çıkartılır bu cümleden? **
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar