hangi ünlüye benziyorsunuz

facebook'ta olan bir gruptur , önce profil sayfasında olan 4 butona basmanız gerekiyormuş . basıyorsunuz ama hiçbirşey olmuyor.

milleti kandırmak için neler ile uğraşıyorlar Allah'ım ya.
devamını gör...
varlığından muzdarip hiçbir şekilde cevap veremediğim, verdiğim zaman da harcadığım kısa zamana acıyıp hayıflanmama sebep olmuş soru. kızların her dakika toplu fotoğraf çektirmesi kadar mesai çalan bir yanımız.

şu hayatta birilerine benzemek konusunda istekli olan insanlar da hep benim çevremde ne hikmetse. gün geçmiyor ki biri bana "abi (bkz: william wallace) a çok benziyorsun demesin. kimisi de (bkz: bruce wills) e benzetir. severim keretayı.

e şimdi beni ben olduğum için seven, birine benzemediğim seven birini bulursam ayaklarına halı serip evlenme teklif edeceğim. çünkü herkes kendi şartlarında anlamlıdır. bir ünlünün toplumsal kabulu benim kişiliğime katkı sağlıyorsa, ben yancı gibi oluyorsam kendim olmanın ne anlamı var? o zaman misal ben brus vils le halk arasında ya da kızlar arasında bir tampon bölge olarak kalmaz mıyım? ne gerek var bunlara.
devamını gör...
ekseriyetle tv ve sinema ünlülerinin bahis mevzuu olduğu testlerdir. ama tarihten birini söylemek istersem emir timur. timur'un fotosu mu var da böyle söyleyebiliyorsun derseniz onun da hikayesi enteresan: adamın kemiklerini ruslar çıkartıyorlar ve kafatasına kendi icat ettikleri bir teknikle et geçirmek suretiyle tipinin neye benzediğini kestiriyorlar. bunu da heykele döküyorlar. google görsellerde var. işte ordan bir benzerlik kurdum.
devamını gör...
yüz, fikret sebas. vücut bruce lee. yüzümü, çevrem benzetiyor, vücudumu ise ben. yüzümün fikret sebas'a benzediğini ben kabul etmiyorum. vücudumun ise bruce lee' ye benzediğini çevrem kabul etmiyor. ama olacak bu iş, çalışmalar devam edecek.
devamını gör...
saçma sapan bi eşleşme çıkardı. bizim de güzel /yakışıklı bulduğumuz birisiyse birkaç dk sanki bişi başarmışçasına sevinirdik falan. ergenlik işte..

yaş geçtikçe benzetilen hoş hatunlardan/yakışıklı adamlardan geriye ne kalıyor ? belki bozuk bi cilt belki alna bolca kırışıklık.. o ünlü değilsin ki sen paso işlemlerden geçesin her yerine ufak ufak dokunulsun. bal mumu heykeller gibi kalasın.. sensin işte.

ünlülere benzemek değil mesele. hani şu well being dedikleri asıl olay.ha bir de bedenini de ruhunu da kabul etme. kabul etmenin güzelliği var. hem benzersizim havasından uzak hem de yalnızca sana has. mis.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar