hans zimmer

#özgürler 

piyasadaki biliimum kaliteli film müziklerinin bestecisi oskar manyağı olmuş bestekar. özellikle savaş ve aksiyon filmlerine yaptığı müzikler tavsiye edilir.
devamını gör...
karayip korsanları filmlerinin müziklerini de bu adam yapmıştır. dinlenmesi gereken müziklerdir. özellikle "he is a pirate" müziği atv ve show tv anahaberlerinde bıkkınlık getirircesine çalınmaktadır.
devamını gör...
black hawk down ( kara şahin düştü ) filmindeki soundtrackler kariyerinin zirvesidir. haberlerde savaş veya doğudaki çatışmalarla ilgili olan haberlerde bu filmin soundtrackleri kullanılır.
devamını gör...
müzisyen.


Allah'tan adında kesme işareti gerektirecek bir şey yok. olsa, kesme işareti kullanmayıp müdür olurdum sözlüğe. dandik filmlere bile yaptığı müziklerle farklı bir müzisyen olma vasfını her zaman elinde bulundurmayı hakediyor. #s/1lukv2" target="_blank">http://fizy.com/~~~capture0...

tanımı da kısa yapıyorum ki, herkes anlasın. şimdi uzun tanımları kim okuyacak ?

hans zimmer

müzisyen..

çok güzel bir ortam hâlini aldı sözlüğümüz. basit tanımlar yapıp, sözlüğümüzü " bilgiye hürmet eden sözlük " etiketine büründürdük. insanlara da sataşıyoruz yalan yanlış. vesaire ve birkaç yazar şimdi bu sözlükte yazmıyor, yazanları da soğutalım. burası sıradan bir sözlük olsun.

hans zimmer'in özellikle last samurai filmine yapmış olduğu müzikleri müzisyen'in zirve noktası diyebiliriz.
devamını gör...
bıkmadan usanmadan dinlediğim, içselleştirdiğim the last samurai, gladiator, inception, batman begins, the dark knight, pirates of caribbean gibi filmlerin soundtracklerini yapan deha.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar