haremlik selamlık mesaj aparatı

eskiden kapıların üstünde birisi tok diğeri tiz ses çıkartan iki tokmak olurmuş. gelen kişi bayan ise tiz ses çıkartan, erkek ise tok ses çıkartan tokmağa vururmuş. çıkan sese göre evin hanımı ya da beyi kapıyı açarmış. şimdi böyle bir durum mu var? yok. o yüzden en gereksiz icatlar listesinde ilk 10a girecektir.
devamını gör...
karşı cinsler başbaşa kalmamalıdır. o yüzden mesajlaşırken de başbaşa olmamalıdır. aracı birileri olmalıdır. mesela, bir yazarın tesbitini beğendiniz mi hemen mesaj havuzuna * mesaj gönderilir. ve ilgili cinsteki mod mesajı okur uygun bulursa diğer yazara gönderir. sorun ortadan kalkmış olur.

(bkz: hey yarabbim ne günlere kaldık)
devamını gör...
hayalimde şöyle bir şey var:

misal puskuut yorumunu beğendiği veya beğenmediği bir yazara uzun uzun bir seyler yazar. uçur der. ve butondan şöyle bir ses gelir mesela: "dü dü düüt sayın puskuut dikkat!! mesaj göndermeye çalıştığınız yazar karşı cinste kayıtlıdır. * eminseniz lütfen tekrar gönder deyiniz."

puskuut bir an duraklar düşünür sonra "mal mıyım ya ben banane erkekse de kadınsa da ne farkeder fikrin cinsiyeti olmaz" der. tekrar gönder tuşuna basar. butondan yine ses gelir: "sayın puskuut 32 farzı sayınız." bla bla bla.

(bkz: tövbe estagfurullah)

devamını gör...
pek yakında sözlüğe gelecek diye duyumlar alınan yenilik.
biliyorsunuz şu an mesaj geldiğinde kırmızı olarak yanıyor.
yenilikten sonra kadın yazarlarımız mesaj atınca pembe...
er kişiler mesaj atınca mavi yanacak.
mor yanarsa açmayın derim.
devamını gör...
bundan sonra erkek yazarlar kadın yazarlara mesaj atamayacak. iki adet kadın yazarın artısı bir adet erkek yazarın artısına eşit olacak. kadın yazarların başlık açması yasaklanacak.

(bkz: dedikodu)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar