harun kolçak

sanatına laf etmem mümkün değil, müthiş yorumcudur kendisi amma velakin karşımıza bir bakıyorsun budist olarak çıkıyor, sonra kredi kartı borçlusu, başka zaman sanatçı arkadaşlarını vefasızlıkla suçlayan aciz insan rolünde falan yakışmıyor bunlar sana diyorum harun kardeş. aynı zamanda eşref kolçakın tek çocuğudur.
devamını gör...
ot yemekten beynine kan gitmeyen isyankar sözlü pop şarkıcısı...karşıyım alayına karşıyım şarkısının sözlerinde lafın sözün belini kırmasının yanında isyanı tetikleyen ifadeleri var...

birazcık et yese o ödünç beynine kan gidecek ve insani hal ve hareketlerde bulunması gerektiğinin farkına varacak...

gülünecek haldeki bir adamın ağlatmasındaki tezatı hala daha anlayabilmiş değilim...
devamını gör...
bahçesinde marul bilmem ne fasulye yetiştirmesi güzel de sen kimsin oluum Allah müsaade etmiş bazı etleri yemememize de ne oluyor sana ki Allah'ın verdiği emanet olan bünyeni o nimetlerden sakınıyorsun...
devamını gör...
eşref kolçak'ın aslen eruzum'lu olmasından dolayı hemşerim sayılır.sanatı müziği sesi iyidir. severim o oyrı ama bazen garip hallere görüyorum üzülüyorum.hayır yani gündem ya da sansasyon amaçlı falan değil o malüm üzücü halleri,kasıtlı olarak da öyle garip hallere düşmüyor sanırım. bir istikrarsızlıktır gidiyor.bir ara söylenti vardı eşref kolçak evlatlıktan reddetti falan.bir ara stv de gördüm, inandım falan diyordu,hatta kuranı kerim hediye edildi http://falan.inşallah toparlar.seviyoruz kendisini o ayrı.
devamını gör...
karabatak gibidir. kimi zaman ortalarda hiç gözükmez. kimi zaman arada bir çıkar gözükür. arada bir gözüken ve daha sonra neler yaptığı meçhul ünlüler sıralamasının başlarında gelmektedir. bir ara ünlüler çiftliği adlı programa da katılmıştı.
devamını gör...
eski günlerini arayan şarkıcı ama eski şarkıları da hala dinlenesi şarkıcıdır.babasını sürekli gördüğüm için oğlunu daha çok seviyorum galiba ne zaman oğlunu sorsam 5 vakit namazında niyazında diyor imana dönmüş sanırım ben babasının yalancısıyım ihl sözlükte yazar mı aceb
devamını gör...
gir kanıma'yla anılarımızın kanına girmiş sanatçıdır
uzunca bi zamandır eski popülerliği yok
bir ara tv de tasavvufi derinlik vs hakkında konuşurken gördüm
izlemedim !.
devamını gör...
saçlarını sarıya boyatarak 'karşıyım herşeye karşıyım var mı? rabbim adaletin bu kadar mı?' sözleri olan şarkılar söyleyerek cozuttuğunu anladığım popcu.

evet benim için biri saçlarını sarıya boyatır sözleri böyle olan şarkılar söylerse cozutmuştur. *
devamını gör...
geçen gün facebook'ta dolanıyordum bu abiye rastladım... normalde müziğini falan dinlemem de yer yer müziği dışında yaptığı çıkışlarla dikkatimi çekmiştir.

neyse , facebook'ta yöneticiliğini yaptığı bir grup var. astroloji'ye falan sarmış herhalde. ilginçliklerin adamı. aramızda olmasından da şüpheleniyorum bu arada ha...

hah bu da o grup, üyeleri arasında romalı perihan'a bile rastgeldim lan... http://www.facebook.com/gro...
devamını gör...
19.
unutmak için kendimizi çok zorladığımız kalitesiz bir pop şarkıcısı. ilk çıktığı zamanki saç bıyık kombinasyonu candır.
devamını gör...
20.
babasının eşcinsel, kendisinin uyuşturucu bağımlısı olduğu söylenirdi. bendeniz ile düet yaptığı yıllarda, aslan yelesi gibi saçları vardı. kolombiya milli takımının orta sahasına koysan, valderrama'dan ayırt edilemezdi. üstelik her kolombiyalı gibi uyuşturucu alışkanlığı da var. harcandı vesselam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar