hasan karakaya

hadd bildiren yazardır. ''bizim elimiz armut toplamıyor'' diyen yazardır. vakit gazetesini aldığımda ilk onun sayfasını açar, yazısını yavaş yavaş, sindire sindire okurum. aynen devam hocam.
devamını gör...
müslümandır, öncelikle insandır.herkes gibi küfredebilir ve bir çok kişiye de haddini bildirir.yazıları genellikle eğlencelidir, yazıya genelde küçük bir fıkra veya meselle girer sonrasında ise bazılarına giydirir.
devamını gör...
orijinal küfürleri olan abimiz, hayatımda duymadığım küfürleri eder bu yazar abimiz
küfür portföyünü geliştirmek isteyen arkadaşlarımızın yazılarını takip etmesi gerekir.
devamını gör...
umre dönüşü, yazı uslubunun ömer baba kıvamına gelmesini cani gönülden dilediğim.. aslında yazılarının sert uslubu aldatıcıdır. sohbet ederken ipek gibi karakter taşıyan münevver.
devamını gör...
efendi ve kibar olarak görünen yazarların yazı dışındaki hayatlarında küfür ve terbiyesizliklerinin yanında, yazarken uslubu sert, bir sohbet ortamında ise çok kibar ve esprili bir beyefendi. bir kesim tarafından sürekli küfürbaz ve sert uslubu eleştirilmektedir. oysaki yıllardır istisnasız her gün okuduğum (vatani görev zamanı hariç) bu yazar bırakın küfürü, bir iki argo kelime kullanmıştır. cem yılmaz küfür ettiğinde kahkahalarla gülen bir güruh neden bu yazara bu kadar çatmaktadır. çünkü yazdıkları işlerine gelmemektedir. hasan karakaya islami kesimin biraz sivrilerindendir.bu yüzden bu güruh elini bizlerin üstüne attığında ilk hasan karakaya batmaktadır ellerine. sen gazetende kıskançlık yüzünden sevdiğinin bacağına kezzap atan adamı, mini etek giydi diye mahalleli bacağına kezzap attı diye haber yaparsan, belediye memuruna küfürler yağdırınca dayak yiyen adamı içki satıyor diye linç edildi olarak servis edersen ve bunlar gibi sebeplerden hemen hemen hergün haber yaparsan, hasan karakaya'nın kayışlarının atmasına birşey diyemezsin.
devamını gör...
bugünki yazısından bir alınıtıyı siz değerli yazarlarımızla paylaşmak istiyorum. yorumsuz
---------------------------------------
ulan â“geri zekâlıâ”lar!..
ulan â“embesilâ”ler!..
ulan â“angutâ”lar!..
ulan â“her türlü hakaret ve sövgüâ”yü hakeden onun-bunun çocukları!..
siz â“gözünüzle┠mi bakarsınız gazetelere, yoksa başka yerlerinizle mi?.
---------------------------------------

yazının tamamına ulaşmak için
http://www.haber7.com/haber...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar