hasan mezarcı

zamanında türkiye'nin bütün stadlarında küfür edilen tek insan olma özelliğini taşıyan zat-ı muhterem.
not: hakkında bir tek olumlu tanım bile yok, ama bu tanım kötüleniyor, biri bana bunun mantığını anlatsın.
devamını gör...
tuhaf bir insan, hakkında ilginç efsaneler vardır. bir ara atatürke hakaret ettiği gerekçesi ile içeri alınmış, zaten başına ne geldiyse orada gelmiştir.

cezasını çekmiştir.

yazık olmuştur.

oysa şu izlediğim videosunda hakaret içerecek bir sözü bulunmamaktadır.

gatakullliye gelmiştir.
devamını gör...
milletvekilliği döneminde meclis insan hakları araştırma komisyonunda üye idi. ve o dönem içerisinde gizli saklı işleri kim araştırıyor ve başlarına neler geliyorsa, aynısı da ona uğramıştır.
devamını gör...
atatürk'e hakaretten yargılandığı mahkemenin hakimine Siz O'nun Çocukları Olduğunuzu Savunan laikler Beni Yargılayamazsınız ben Atatürk'e Hakaret Etmişssem Beni atatürk'ün çocuklarıYargılayamaz Diyerek redd-i hakimde Bulunmuş, Bilinen Son Meşhur mesih..
Vaktiyle refah partisinden milletvekiliği de Yapan Hasan Mezarcının Taa O Zamanlardan Psikolojık Sorunları Olduğunu Söyleyenler Yanında ergenekonOlayları İfşa Olmadan EvvelütopikBulduğumuz İlaç İçirildi Mesih Oldu İddiaları da VArdır..

(bkz: allah yardım etsin)
devamını gör...
hayatında hiç gözaltına alınmamış, hapse girmemiş kişilerce komik bir adammış gibi atılıp tutulan, bana göre ise akl-ı baki olduğu dönemdeki videoları youtube'dan bulunup izlenirse hayli akıllı, donanımlı bir adam olduğu kolaylıkla anlaşılabilecek eski refah parti'li milletvekili.

kafayı yemiştir ama niye yemiştir? ben mesihim demiştir ancak neden demiştir? ona bu uçuk lafları söyleten nedir? bu sorulara cevap aramayıp "hehehe salağa bak ben mesihim diye ortalarda dolanıyor" diyen ileri zekalı arkadaşlar bu dalga geçtikleri kişinin bilgi açısından tırnağı bile olamazlar.
devamını gör...
birileri kendisini delirtmeden evvel çok kaliteli bir insandı.
milletcekili oldupu dönemde kimsenin dile getiremediği şeyleri korkmadan söyleyebilen cesur ve mücahid bir insandı.
rabbim ona merhamet etsin..
kendisi hakkında etö iddianamesinde şöyle bir bölüm geçer:

necip hablemitoğlu cinayetinde ergenekon parmağı olup olmadığı araştırılırken, örgütün deşifre olmasını sağlayan doç. ümit sayın'ın bilgisayarından hablemitoğlu'nu 'davaya ihanet etmekle suçladığı' yeni msn kayıtları çıktı. sayın ile açık istihbarat yazarlarından cumhur erdin ve ktb'nin web sitesini yöneten ismi belirsiz bir kişi arasında geçen chat konuşmaları özetle şöyle:

(sayın 'xyz', erdin 'barbaros' rumuzunu kullanıyor)

xyz: sonuçta gizli örgütlenip, bizim düşündüğümüz bazı eylemleri yapmadan hiçbir yolu yok

xyz: yani gerekirse silahlı.

xyz: dünyadaki en büyük güç nedir biliyor musunuz?

xyz: gizlice adam öldürebilmek.

xyz: yok erken ölmesi sakıncalıysa, dayarsın ilacı mezarcı (kendisine zihin kontrolü yapıldığını iddia eden eski milletvekili hasan mezarcı'yı kastediyor) gibi isa musa yaparsın...

devamını gör...
tükürdüğünü yalamayan nadir siyasetçilerden olan sivri dilli eski vekil...

bizi insanların aklı başındaki halleri ilgilendirir.mecnunlaştırılmış, çıldırtılmış insanlar o hallerinden kendileri bile utanç duyarlar akılları başlarına geldiğinde ve bu onların suçu değildir zannımca.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar