hastanelerde gizli görüntü çekmek

hastalarının çıplak görüntülerini rus sitesine yükleyen türk doktordan sonra bu seferde tekirdağ'daki hastanede enjeksiyon odasına gelen hastaların gizli görüntüleri bir sapık tarafından çekilmiş.

lan bizim toplum yeni yeni karşı cinsten doktora gitmeyi, özellikle de kadını erkek doktora götürmeyi yani sağlık konusunda cinsyetin mevzu olmayacağını aşmaya başladı bu sefer de bu haberler hortlamaya başladı. birinin kastı mı var nedir?
devamını gör...
işsiz diyeceğim ama rabbim nasip etmiş doktor olmuş. ne zamandan beri hayat kurtarmak yerine pis işlere burnunuzu sokmaya başladınız? az bir kendinize gelin ya!
devamını gör...
hatırlarsanız bir dönem sokakta kadına "nedensiz" şiddet şovları vardı haberlerde. tekme atanı, başı açık diye azarlayanı. bunları kim planlıyorsa küfürsüz olduğu için sözlük burada söyleyemyeceğim şeyler söylüyorum kendilerine. böyle böyle yitikleri medyaya sürüp toplumu şekillendirmeye mi çalışıyorsunuz ne yapıyorsunuz.
devamını gör...
önlem olarak odaların içinde özel alanlar yapılabilir.bu alanlara kamera içeren cihazların girmesi yasaklanır.bir sapığı gözünün içine bakarak anlayamazsınız.o yüzden doktorlardan gizlilik talep etmekten çekinmeyin.fotoğraf vs. çekmesine izin vermeyin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar