hatunlarla ilk tanışma replikleri

selamın aleykum ablacım

bunu derseniz hatun kişisi size yabancı kızlarla konuşurken ne kadar da saygılı diye bakacaktır. ağır abi izlenimi bırakırsınız. size bir kat daha hayran kalır.
devamını gör...
öncelikle öyle yiyecek gibi bakılmamalı, abazaya bağlamamalı, belli belirsiz bakmalı , o da hoşlandıysa zaten bakışından anlarsınız, eğer bakmıyorsa ısrar edilipte kendini rezil edip görmemiş gibi davranmanın manası yok, cool olun kısacası.kazanan siz olursunuz ...
devamını gör...
bir hatun kişisi olarak "selamın aleykum ablacım." gibi bir tepki verirseniz bu hoşlanmışlık durumuna karşılık, hiçbir şansınızın kalmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.
devamını gör...
bir hatun kişisi olarak selamın aleykum ablacım dan yanayım. ne lan o öyle kırk yıllık dostunla mı konuşuyorsun arada mesafe olmalı di mi ama. bir insanın ağırlığı ordan belli olur. bakalım bütün kadınları bacım biliyor mu? acaba evlendikten sonra kalan kadınların cenaze namazlarını kılacak mı? yeri gelmişken söyleyeyim sami yusuf çok romantik ders alın biraz bu adamdan.
devamını gör...
selamun aleykum ablacım nedir lan şakamısınız.
twit face kızı bi yerden bulun . sıfatınızı beğendiyse takibinize olumlu cevap verir.
sonra direk mesaj atın.
eğer eliniz yüzünüz düzgünse net olmak eşittir yüzde elli başarılı olmak.
devamını gör...
iyi bir gözlem yeteneğiyle muhabbet başlatacak repliklerdir. örneğin, kılığına kıyafetine, aksesuarlarına, elinde kitap varsa kitabın ismine vs. bakın. bu gözlemi internetteki sosyal hesabından yapıyorsanız da hobileri, gittiği kulüpler spor salonları vs.dir. nadir bulunan bir şey keşfederseniz, günümüz dünyası teknoloji malumunuz üzere, hemen internetten birkaç araştırma yapınız. kimsede görmediğiniz, o kızı farklılaştıran şeyi araştırınız öğreniniz. burada soru sormak çok önemli. sorunun şekli, verdiği mesaj. az biraz karizmanız varsa zaten hiçbir şey berbat olmayacaktır. etraftaki 100 kişiden ancak 1-2'siyle yapılabilecek bir muhabbet, bir konu sizi bir adım öne taşıyacaktır. buraya kadar sıkıntı yok. gerisi sizin muhabbeti devam ettirebilme kapasitenize kalmıştır. ayrıca zaten kız sizden hoşlanmışsa, bi elektrik almışsa, kasmanıza gerek yok. zaten akıp gidecektir. ama baktınız kendini ağırdan satar gibi yapıp aslında fake atmaya çalışıyor, o zaman zil zurna aşık dahi olsanız yol verin. emin olun gönlü yoksa, zaten aman da ilgili davranıyor vs. diye size yakın durmaya çalışmaz. kadınlar bu konuda acımasızdır. bunu asla unutmayın. ama bunu yaparken de kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin. medeni olun. *
devamını gör...
liseli: çıktığın var mı?
üniversiteli: ders notlarını alabilir miyim?
serbest meslek: ya seni bana münasip görmüşler de ondan şey ettiydim ben.
barda: size bir içki ısmarlayabilir miyim?
sözlükte: #12456789 numaralı entriniz harika yeminlen. *
devamını gör...
cemaat casanovası velvet'ten ögrenilecek repliklerdir.
ne makara herifsin allasen, akşam akşam sandalyemden çift burgulu takla attırdın.

önceden ilgi duyduğu konuları öğrendiğim bayanı arabamla gitmek istediği yere bırakmayı teklif edip araçta sanki ben de onun ilgilendiği konularla ilgileniyormuşum gibi yaparak ilk kontağı kurarım, gerisi spontane gelişiyor.

istanbul trafiği her zaman kötü değildir, bazı durumlarda işe yarar.
devamını gör...
cemaatin casanovası , yalnız gerek maddi gücüm yakisikliligim ahlakimla ve gencligimle bir çok kemalist ve laik hatunu hazreti yusuf misali zuleyha gibi perişan etmisligim vardır.bu yüzden kemalizmin çirkin çocuğu mazarin dua et kadınların benimle olası bir ilk tanışma repligine girmesin ya da kurban olmasın.
devamını gör...
meraba bana sapik bi maganda muamelesi yapmazsan sana bisey sorucam
-tabi nedir
-ılk once nereli olduğunu merak ettim. sen ankarali değilsin.
-evet değilim xxx liyim.
-evet doğru düşünmüşüm. ıc ana dolu insani bukadar guler yüzlü sempatik degildir çünkü.
-okuyomusun soru soruyorm çünkü acikcasi bende merak uyandirdin.
-bid bid bid.
-sanirim bi yere gidiyorsun senden telefon numarani isteme okuzlugu yapmiycam ama kendi numarami vermek uygun vaktin de bi cay ismaklamak istiyorum sana. kadinlarin ic güdüleri kuvvetlidir. en azindan bi mesaj atacagini umuyorum diyerek uzaklasirdim.

tabi bu yolda yanimdan gecipte bana baktigini hissettgim ve beyendigim kiza soylediklerimdi.

ee ne oldu takildik ettik kac yasina geldim yalnizliktan yastiklarla konusacak haldeyim. sonunda kaybettigim vaktim gencligim ve girdigim gunahlar yaptigim yanlışlar oldu bana kalan. hepsi simdi silik bölük pörçük ani hayirsiz klisenin papazlari.

ama dört yıldır aklim basimda. tanismaya kalkan olsa bile tanismiyorum ne arkadas ne sevgili ne baska birsey. ancak evleceksem o ihtimal varsa kisa surede gerceklesekse olur bir karsi cinsle diyaloğum. gerisi yalan vakit kaybi.

hasta oldugunda yada olduğumda bir corba yapamiyor er yada gec sonunda yalniz yatiyor yanlız uyaniyor olduktan sonra tanissam ne olur tavlasam ne olur sevsem ne olur sevissem ne olur.
devamını gör...
birisi “yiyecekmiş gibi asla bakmayın “demiş de aslında tam tersi önce yiyecekmiş gibi bakacaksın korkak ve ürkek bakış yanlışlıkla olmuş ve ya boş boş bakıyorum anlamına gelir. sonra gidip aklına gelen en saçma cümle ne ise onu kullan. pis pis sırıt tabi bu arada . cümlenin ne olduğunun zaten hiç bir önemi yok.” çok paralı ve zengin birine benziyorsun paranı yemek için sabırsızlanıyorum “ de mesela.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar