bildiğin garsonların uçan versiyonları işte.
kek- çay dağıtmaları dışında pek bir numaraları yok.
haa! bir de baş üstü dolap kapaklarını kapatıp isteyenlere yastık veriyorlarmış.
devamını gör...
işleri yalnızca görüldüğü kadarıyla bitmediği için fazlasıyla hak ediyor olabilirler. ağır yükler kaldırıp indirmek zorunda da kalıyorlarmış -diye biliyorum.
devamını gör...
sürekli yolculuk yapan ailesinden uzak kalan en önemlisi insanlar ile uğraşan çalışanlar için gayet normal olandır.

uçakta bir kriz çıktığında hemen yerdeki imkanlara ulaşıp sorunu çözmeniz mümkün değil. o yüzden iyi bir eğitim ve tecrübe isteyen bir iş yapıyorlar. düşünün thy uçağında doğum yaptırmak zorunda bile kaldılar. bence aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar.

edit: maaşlara bakmamıştım ben de 7-8 bin lira alıyorlar zannediyorum. oğlum bu paraya o iş yapılmaz.
devamını gör...
sitedeki bilgi yanlış.
en düşük maaş 5000 tl'dir.
yukarlara doğru 8000 tl leri gorebilir.
devamını gör...
ilk olarak, ucunda ölüm tehlikesi olan bir meslekten bahsediyoruz. ayrıca karşısında bir hizmet personeli görünce, köle muamelesi yapmaya çalışan yolcuları da unutmamak gerekiyor. gün boyunca bir çok memnuniyetsiz yolcunun kahrını çekip, bir de üstüne sürekli güler yüzlü ve nazik olmak zorundalar. bunun yanında birde hızlı bir şekilde servislerini tamamlamaları gerekiyor. bir diğer önemli nokta ise tüm yolcuların güvenliğinden de sorumlular. en tehlikeli anlarda bile soğukkanlılıkla yolcuları güvende kalabilmeleri için yönlendirmeleri gerekiyor. tüm bu görev ve sorumlulukları için 2000-3500 tl arası maaş çok yüksek sayılmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar