hayalhanem

facebookta mehmet yıldız adlı birinin açtığı sayfa. tespitleri güldürürken, düşündürmekte.--- alıntı ---
ne düşünüyorsun diye soran facebook'a bile minnet eden insan. bilmez misin durumunu paylaşmadığın, anlatmadığın zat durum dökümünü isteyecek senden. .!

--- alıntı ---

devamını gör...
hizmetçilerin -cemaat- rte'nin elini öptü dediği kişinin uğradığı yermiş... adam dersaneler kapansın ne var bunda demesi hoslarina gitmemis...
devamını gör...
sözler köşkü,nur mektebi gibi risalei nur sohbetleri verilen mekanlardan mersindeki olanı..
mehmet yıldız'ın sohbetleri çoğunlukta.
Allah yardım etsin.
devamını gör...
programlarımızdan birine çağırmıştık, geldiler sağolsunlar.

adidas eşofmanlar, ellerinde coca colayla girdiler içeri. hâller, tavırlar... pek bizde olumlu bir intiba bırakmadılar kısacası.

Allah razı olsun emeklerinden dolayı ama kürsüde konuşmak için fazla toylar daha.
devamını gör...
tea house ile birlikte ne olduklarını anlayamadığım elemanlardır. kendi başlarına mı bir akım peşindeler mi? risale i nur okuyorlar ama program yapıp işin şovunu da yapıyorlar ne ayak anlayadım. hubbu cah risale i nur'un vve bediüzzaman hazretlerinin en çok kaçtığı ve kaçındığı şeyken bu tarz hareketler uygun mudur? meşrep nedir peki?
devamını gör...
risalei nur talebelerinin oluşturduğu mersindeki sohbet mekanı. bir kaç abimiz toplanıp nur dersleri yapıyor. gençlere okutuyor. kuran dersi veriyor. haramlara dalmış insanlar için cazibedar bir mekan.
devamını gör...
ne ettiklerini, neyi amaçladıklarını bitürlü anlayamıyorum bu adamların.
kardeş niyetiniz halis olabilir de her ne yapmaya çalışıyorsanız eğreti duruyor. olmayan bişeyler var. sırf niyet kötü olmadığından daha fazla eleştirmiyorum burda kesiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar