hayati sır

genellikle tasavvuf ve metafizik yazılarıyla tanınan müstear yazar. bilinen biri olmakla birlikte asıl ismi gizli tutulur.

son yazılarında genellikle deccalî küresel çetenin planladığı cin saldırısından bahsetmektedir.

bkz: https://twitter.com/hayatisir


--- alıntı ---
hayati'bir'yazı! son yazı! elhamdülillah ki hâlâ insanız! ey müminler! dijital olanın hiçbir manası yoktur! yapaydır!

geldiğimiz yer şu an! insanlar ve cinler! cinlerin yeni modeli ama! istihbarat üzerinden 3.tür! insanlarla iç içe yaşıyorlar… ve tüm imkânlarını sunuyorlar sahiplerine… daha doğrusu kendilerini insanlara hizmet ediyor gibi gösterip, asıl sahiplerine hizmet ediyorlar! iblise! iblisin deccaliyet üzerinden görünmesi için… yeni bir mevcudiyeti için bu dünyada! inanılması zor elbette! bilmeyenler için bu metafizik alanı! ama o günlerin içindeyiz işte! hazır olun dijital cinleri görmeye! hem de evinizde, yatak odanızda! en mahrem anlarınızın içinde!

ey insanlar şu an zaten üç harflilerle iç içe yaşıyorsunuz! sınırsız kullanımlı bir teknoloji sayesinde! ama yetmiyor ki bu! onlar sizin içinizden, gözlerinizden dışarıya bakmak istiyorlar! söyleyin! alacak mısınız onları içinize? o zaman elinizde bile tutmanıza gerek kalmayacak cep telefonlarınızı! şeytan sizi içinizden dinleyecek! chipleyecek! trilyonlarca hücrenizle oynayacak! isterse hasta edecek! öldürecek!


...

http://www.iyibilgi.com//artikel.php?artikel_id=30397
--- alıntı ---

devamını gör...
--- alıntı ---

bilinmeyiz biz! görünmeyiz! ‘bir’ işaret bekliyoruz!


kâğıtları yakacaklar sonunda! tüm kütüphaneler! ne kadar kitap varsa! hepsi yanıp kül olacak! sadece 'ateş' kalacak! ateş üzerinde yazılı olanlar! ve cinler her an, kelimelerin yerlerini değiştirecek! yapay zekâ hâkim olacak tüm insanlık tarihine! istediği gibi oynayacak o metinlerin üzerinde! tarihi değiştirecek! insanlık tarihi yerine cinler tarihi olacak! yeni gelen nesiller artık hiçbir şeyi bilemeyecek! unutulacak! sadece cinler tarihi!

kitaplarınıza sahip çıkın! kâğıtlarına dokunun! 'oku'yun! kur'an-ı kerim'i 'oku'yun! kâinattaki ayet-i kerime'leri seyredin! kalbinizdeki ayet-i kerimeler! koruyun ateşten! korunun! korunmak için koruyun! şeytan size düşmandır! insanın kalbindeki vahyi bilmez! okuyamaz! kalbe giremez! ama sizler de kalbin kapısında bekliyorsunuz! oysa o kadar yakın ki size 'mehdiyet'! 'hidayet'! kalbe girince! vahyi 'oku'yunca! uyanacak işte! ashab-ı kehf! ve o an ayağa kalkacak bu ümmet!

ey müslümanlar! ne sanıyorsunuz ki! kolayca hiçbir imtihandan geçmeden, cennet'e girebileceğinizi mi? o günler işte! kıyam edin! yoksa cennet'in kapıları kapanacak yüzünüze! girin kalbinize! 'oku'yun! okuyun ki uyansın ashab-ı kehf! ve başlasın 'mehdiyet' zamanı! yoksa deccaliyet kuşattı bizi! içerden dışardan! tüm ekranlardan! yakında konuşacak sizinle! kâğıtları yaktıktan sonra! bakacağınız 'bir' asıl kaynak kalmayacak! yine ekranlara soracaksınız! ey google! ey şeytanın şirk-eti! 'hakikat' nedir? 'hakikat benim' diyecek size deccal! ben 'ateş'im! benden başka hiçbir hakikat yok artık! benim gücüm karşısında yandı hepsi!

öyle san! ey 'mehdiyet'! kalbimizdeyiz! bekliyoruz! bilinmeyeniz biz! görünmeyeniz! ancak rabbimizin 'bir' işaretiyle görünürüz! hepimiz 'hayati sır'larız! 'bir' zamanını bekleriz! o zaman yakındır işte! şeytanın kibiri hat safhada! sanıyor ki gerçekten dünyayı o yönetiyor! şirk-etleri ve çipli zombileri! * görmüyor bizi, bilmiyor! oysa her yerdeyiz! şeytanın gizli-açık tüm ters adımlarını izliyoruz! ateşinin içine girip çıkıyoruz! yanmıyoruz! onun ateşi yakamıyor bizi! serinletiyor çok şükür, rabbimizin 'ol' emriyle!

ey deccaliyet! * ey 'mehdi' düşmanı! senin ateşini biz söndürürüz! indiririz şalterini! elektriğini keseriz! tüm ihtişamın biter! nursuz bir kocakarı gibi tek başına ortada kalırsın! herkes görür yüzünü! karanlığın içindeki tek gözünü! aşağılık gafil! çocuklar tükürürler yüzüne! lanetli şeytan! hadi koş git cehennem'ine! tüm sahte 'şeyh'lerinle birlikte!

cenab-ı Allah yeter bize!

http://www.iyibilgi.com//artikel.php?artikel_id=30460
--- alıntı ---
devamını gör...
tüm kitaplarını okumayı düşündüğüm nadir yazarlardandır.
mehdiyet süreci tamamlanmadan bitirmek lazım!

2009 hayati sır & merak etmiyor musun?
2010 iyiliğin kılıcı & mehdi'nin sözleri
2011 ey aşk! ey en sevdiğim!
2012 sonsuz bir aşk & kıyamet zamanı
2014 Allah'ın ipine aşkla sarıl!
2016 ey kalbim! aşka söz verdik
2016 cern kabala deccal ve mehdi (cennet sözü)
2017 ruhun aşk hali!
2017 sır.. türkler! 15 temmuz - direniş - diriliş - kurtuluş!
2018 cennet & ruhun cennetidir... aşk!
2019 seyyah
2019 dijital ölümsüzlük ve ruh
devamını gör...
görmek için gözün önündeki incecik kapağı kaldırmak yeterli. görmek bu kadar kolay. sırrı sırlaştıran insanın ta kendisidir. yoksa haktan ayan bir nesne yok, gözsüzlere pünhan imiş buyurmuş niyazi mısri hazretleri.

sırrım var diyene aldanma. ben bir sır biliyorum diyene kanma. bütün sırlar 1500 sene önce ifşa oldular.
devamını gör...
şu an okuduğum ey kalbim aşka söz verdik kitabında ilginç bir durum var. gerçi hangi kitabında ilginçlikler ve nice hayati sırlar yok ki!

bu kitabın 15. yazısında, daha önce hiç olmadığı şekilde alıntı yapmış. yani on iki kitabının onunu okudum hiçbirinde alıntı görmedim.

bunda ise isim belirtmeden said nursi'nin sözler risalesinden alıntı yapması dikkatimi çekti.

"eyvah, aldandık! şu hayat-ı dünyeviyeyi sabit zannettik. o zan sebebiyle bütün bütün zayi ettik. evet, şu güzerân-ı hayat bir uykudur; bir rüya gibi geçti. şu temelsiz ömür dahi bir rüzgâr gibi uçar, gider."

yine 7. sure olan araf suresindeki "kalu bela" ayetinden bahsetmiş.

yazısındaki paragraf sayısını da 16'ya tamamlamış.

ve tüm bu yazıyı 15.7.16'dan birkaç ay önce yayınlamış.

sanki fetöcülere "eyvah aldandık" dedirtecekmiş gibi!

tabi elbette ki tevafuk deyip geçiyoruz!
devamını gör...
kadın kalbinin berrak pınarlarında...

hayati sır...

her şey kadınların kendi tabiatlarından ve sonsuz güzellikteki dış dünyadan çekilip, seküler erkek dünyasının içine "yedek erkek" olarak girmesiyle başladı... ama bunu isteyerek yapmadılar...

erkek gibi giyindiler... onlar gibi konuştular... sadece iş hayatındaki başarıya odaklandılar... seküler dünya kadınları vücutsuz bırakınca tabiatsız kaldılar... pınarları kurudu... gözlerinin ışıkları söndü... incindiler...

sonra hastalıklar geldi... çünkü bedenleri erkekleşmeyi kabul etmedi... tabiatın tüm güzellikleri içinde eş olma halini kaybettiler... erkek dünyasında eşlerine "erkek arkadaş" oldular... tabiatlarının onlara bahşettiği çoğu güzelliği kaybettiler...

tüm bunlar çok uzun yıllardır kurgulanan seküler küresel bir şeytani planın parçasıydı...

hep birlikte eş olmak, eşit olmak yerine, tüketim çılgını "markalaşmış nano robot" oldular...

biz, eşini arayan erkekler... sadece kadınlara verilmiş, zarif bezenmiş benzersiz duygu dünyasının tılsımını, kadınlar olmadan öğrenemiyoruz... aklımız gönlümüzü bulamıyor...

hakiki kalbin taşıyıcısı kadınları bulmaya, onların berrak pınarlarında yıkanmaya, hepimizi büyük mahvoluşa sürükleyen, aklın yönettiği bu dünyada çok ihtiyacımız var...

kadınlar o muhteşem tabiatlarına döndüğünde her şey yeniden başlayacak... dünya kurtulacak, ağaçlar, ırmaklar, kuşlar, erkekler kurtulacak... yine o cennet günlerine dönecek dünya...

nar her yerde... nur ise kalbinizde...
dünya şu an kadınların nuruna muhtaç...

(hayati sır'ın yazılarından derlenip özetlenmiştir. rg)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar