haydi çocuklar camiye kampanyası

server gençlik ve spor kulübü derneği'nin meb'in de onayı ile 15 tatile yönelik düzenlediği kampanya. kampanyada amaç çocuklara camiyi sevdirmek ve namazı hayat tarzı haline getirmek. ayrıca kampanya kapsamında düzenlenen yarışmada çocuklara çeşitli ödüller verilecek.haber
devamını gör...
bunun için meb'den bi bütçe hacılanmadıysa, isteyen camiye, isteyen cem evine, isteyen kiliseye çağırsın, herkes inancını yaşasın gayet güzel. yeter ki dernek, cemaat vs. adı altında memleketin kanının emilmesine müsaade edilmesin.
devamını gör...
akıllara, bir zamanların kudretli cumhuriyet başsavcılarından olan abdurrahman yalçınkaya'yı, vural savaş'ı getiren kampanya. Allah rahmet eylemesin böyle insanlara duamı gönderiyorum kendilerine. müslüman olmayanların çocuklarını ise isteğe bağlı olarak götürmek gerekmektedir bu arada.

ha benim fikrim ise ne gerek var la bunlara. çocuklara hayat ile nasıl mücadele edeceklerini, matematiği, beden eğitimini, resimi, müziği öğretin kafidir azizim. zaten şuurlu müslüman anne babalar, çocuklarını yeterince camiye felan götürürler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar