yakında başlar. filistine destek için meydanları doldurma ve gaz alma eylemleri. ama durun kış geldi ❄ yağacak yağıyor. neyse en azından müslümanların liderleri konuşarak alırlar gazımızı.

yaza kim öle kim kala...
devamını gör...
siz yapmayın, siz ancak oturduğunuz yerde çıkarırsınız "gaz"ınızı.

böylece onlar da tarafını belli etmiş olur, siz de.

ilave: tarafını belli etmek için daha iyi bir önerisi olan yoksa susun da daha fazla kepazeleşmeyin. veya konuşun, kimi insan yerine koymamamız gerektiğini anlamış oluruz.
devamını gör...
siz de eyleme koşanlara saldırarak gazınızı çıkarın...haa bu arada sizinkiler ne kadar da kudüs israilin başkentidir dese de kudüs bizimdir..
devamını gör...
bir de bu tipler türedi .elinden geleni yapabilen, bir şeyler yapmaya çalışan insanlara saldırarak ''bir şey yaptığını sanan'' tipler...
onu yapmayın bunu yapmayın . gaz almak için yapıyorsunuz sonuçta. camış gibi oturarak ''yeaağ abi'moduna girin. yol bu , yordam bu!
şaka mısınız arkadaş?
devamını gör...
düşünme eylemini askıya almış insanlar bulunur ,topluluğu lider görünen birileri domine eder sloganlar büyük büyük laflar oksijeni yutar ve bir süre sonra alışkanlık haline dönüşür vicdan rahatlatıcı bir işlevi vardır artık ...

- eylem var hacı geliyor musun ?
+en azından yürüyelim safımız belli olsun yav
-yalnız iyi kalabalık korkun bre kafirler!!
kafirler :tmm

rockn roll konseri gibi bağır çağır rahatla kardeşim sonra hayatına devam edersin .
devamını gör...
israil'in ''iran hariç herkesle ilişkilerimiz gelişiyor'' açıklaması daha bugün yapılmışken daha önce çokça çarkını gördüğümüz birileri kudüs falan deyince tebaları gibi peşlerine düşmemizi bekleyenlerin tepki gösterdiği söz. yalancı pehlivanlıklara tokuz.

gerçi milli görüş düzenliyormuş, o ayrı, milli görüş baştan beri samimiyetle sahipleniyor kudüs'ü. ayrıca kudüs davasına ömrünü vermiş adamlara operasyon çekilirken sevinçten havaya zıplayanlar bunlar, kudüs tv'nin kapatılmasına sevinmede siyonistlerden geri kalmayanlar bunlar. şimdi yalandan kudüs falan diyenler. iran israil'den daha tehlikeli diyen eblehler bunlar. suriye işgaline çanak tutan, destekleyen eblehler bunlar.
devamını gör...
olm az durun dolar düşüyor euro düşüyor ben güzel derdiniz ne? bize ne kudüs’ten? bırakın alsınlar 158 sene sonra alırız yine. hem biz daha tapulu (musul kerkük) toprakları alamadık daha sırasıyla her şey.
devamını gör...
ben bunu anlamıyorum üsküdar meydanda savaş var muharebe yapılıyor da insanlar ona katılmayıp sarıyer'e konsolosluk önüne mi gidiyor böyle bir şey mi var? var mı başka önerisi olan ya da 3 gün içinde başbakan falan olup savaş ilan etmeye mi düşünüyor bu eleştirenler ya vallahi anlamıyorum. eyleme gidenleri eleştiri twiti atanlar filistinden cepheden yazıyorsa amenna. yoksa şu durumlarda savaş yok cephe yok madem öyle çayımı içip eleştiri yazayım modunda takılmak da en hafifinden hani basiretsizlik, basiretsizce bir yorum.
devamını gör...
ülke sathında yapılıyor, belli ki daha da yapılacak. kimsenin elinden bir şey gelmediği için insanlar bu tür eylemlere katılıyor. peki bunları kim düzenliyor ? kutlu doğum ve kudüs mitingi organizasyonları konusunda uzmanlaşmış ve sırf bunlar için adam istihdam eden mgv, agd gibi kurumlar ve ihh. sonra kadrolu amigolar var, isim vermek istemiyorum gidenler görür, meydanlarda mantar gibi türüyorlar.

bir halta yaradığı yok bunların, ben sinirimi atacağım derseniz gidin elbette. iki sene önce bir konsolosluğu taşlamıştık, siz de yapın ama bir şey ummayın. müslümanlar anlık tepkiler vererek yaşamaya çalışıyorlar, belki rahatlıyorlar da bilemiyorum. hiçbirine katılmak istemiyorum artık.
devamını gör...
benim gibilerin meselesi değil ama içimden çok garip bir şey çıkıyor, biri.
benim gibilerin meselesi değil diyorum kendimi küçük görüyorum ama, bizden bile ne aşağı fikirde olan insanlar var. ifade edemedim.
çok şehit olasım geliyor be bu akşam.
ne bileyim. içimden bir sümeyye çıkıyor. bir meryem. anlatamıyorum hislerimi.
devamını gör...
bir kötülüğü düzeltebiliyorsan elinle düzelt, düzeltemiyorsan dilinle eleştir onu da yapamıyorsan kalbinden buğz et.
görüyorum ki eliyle düzeltemeyenler diliyle eleştirenleri de eleştirip buğz bile edemiyorlar. nesiniz siz?
devamını gör...
yanlış bir söylem.

toplum tabi ki eylem yapacak, yürüyüş yapacak, protesto gösterileri düzenleyecek. bunlar basit şeyler değil. kişilerin örgütlü tepki gösterme yoludur, iyi kullanılırsa çok yararlı yöntemlerdir. bireysel tepkilerden daha çok dikkat çeker.

toplumsal tepkinin kamuoyuna örgütlü ve legal yansımasını sağladığı için eylemler gereklidir ve eylemlere katılırım. kudüs ile ilgili eylemlere mümkün oldukça katılacağım. kişisel olarak karınca misali ateşe su taşırım. asıl adımları atması gereken yöneticiler inşallah o cesareti gösterirler.
devamını gör...
yeterli güce ulaşana kadar, elbette eylemlerle hassasiyetleri ayakta tutmak gerek.
yarın abd'ye "kes lan" diyecek noktaya geldiğinizde, toplumunuz "bana ne kudüs'ten abi yaa" noktasına gelmiş ise daha mi iyi olur?
devamını gör...
katılmadığım ifade.

eğer eylem günü belirlenirse ve elzem katılmam gereken başka bir işim olmazsa ben de eyleme katılmak isterim.

hatta eylem günü sözlükçe katılım sağlamak adına bir organizasyon da tertiplense daha güzel olur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar