hdp chp ittifakı

kamera karşısında düşman, akpartiyi indirmek için alttan alta yapılan ittifaktır. ayrıca unutmayın ki pkk yı meclise sokan ilk partide chp dir. (bkz: shp)
devamını gör...
(bkz: ufak atta civcivler yesin) hdp chp nin yedeğine düşürlmeye çalışılıyor. kitlesini geliştiren, çoğulcu bir politika izleyen ve dindar kürtlere kucak acan bir hdp den dünyanın en uğursuz partisine yakınlaşmak mümkünmüdür. hazır akp gibi kendi içinde boğuşan bir kitle partisinin oylarınıda almak varken...
devamını gör...
hdp eşbaşkanı kendilerinin pkk ve kandilden ayrı düşünülemeyeceğini açıkça belirtmişken mümkün olmayandır. bu yapılarla içli dışlı masalarda oturan, oslolarda gizli toplantılar düzenleyen kimdir hepimiz biliyoruz. hedef saptırmaya çalışmanın da bu kadarı olur yani. öcalanın kimin başkanlığını destekleyeceğini ilan ettiği de unutulmamalı. gerçekler zorunuza gitmesin.
devamını gör...
(bkz: yine yeni yeniden)

seçimler yaklaşırken tekrardan ayyuka çıkan birliktelik. her ne kadar erdoğan karşıtlığı üzerinden yürüyor gibi görünse de ortak menfaatleri olduğu aşikar. chp yi destekleyenler hala görmüyorlar bu birlikteliği ne hikmetse. hele de milliyetçi geçinip bu ittifağa su taşıyan iyipliler. kimi kandırıyorsunuz. bence sadece kendinizi.
devamını gör...
şimdi size istanbul'da chp'nin kalelerinden olan mahallemden bir sandık sonucu vereceğim;

muharrem ince : 213
selahattin demirtaş : 13

chp : 161
hdp: 50

gerisini siz hesaplayın.
devamını gör...
chp'lilerin kendi değerlerinden ne kadar uzaklaştığını gösteren ittifaktır. bunlar bir de atatürkçüyüz diye geçinirler ama pkk ile aynı yatağa yatan bir partiye destek olmaktan da imtina etmezler. atatürkçülük ne zamandan beri ülkeyi bölmek isteyen hainlere destek vermek oldu lan!?
devamını gör...
cahapa'nın değeri mi varmış? cehape'nin işi bizim gerek islami gerek kültürel değerlerimizi yıkmaktır. atatürk'ten sonrası benim için çöp! atam ayrı onu hep ayırırım.

terör itifakı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar