hdp siyasi bir parti midir sorusu

cevabını herkesin bildiği sorulardan biridir.
özgürlük, demokrasi, hakların gaspedilmesi vs söylemi üzerinden siyaset yapan bu zümre, kendi hakimiyet alanlarında örgüt baskısı, silah, tehdit, adam kaçırma vs korkusuna rağmen çalışma yapmaya uğraşan diğer görüşlere hayat hakkı tanımıyor. e hani herkes faşşikti, bi siz demokrattınız?
http://www.haber7.com/gunce...
devamını gör...
bunun cevabını yasalar değil de siz veriyorsanız. o zaman ikinci bir soru geliyor akla.

türkiye cumhuriyeti, muz cumhuriyeti midir?
devamını gör...
yasalara saygılı arkadaşların bilgilendirmeleri için teşekkür ediyoruz. acaba haberde yer alan, bölgede seçim çalışması yapmak isteyen diğer parti mensuplarına bıçak ve sopalarla saldıran ve bayrak yakan şahısların yasal durumları hakkında da engin hukuki birikiminizle yorum yapar mısınız?
biz sorumuzu ortaya sorduk. nihayetinde vergilerden aldıkları paylarla 81 milyonun cebinden çıkan paraları kullanarak belediye kepçelerine hendek kazdıranlar da o dönemde legal olarak belediye başkanı idiler. sonradan yargılandılar, görevden alındılar vs. biz herhangi bir yargıda bulunmuyoruz, objektif olay üzerinden yorum bırakıyoruz.
devamını gör...
bunu ysk ya sorsana delikanlı.
bence futbol klulübüdür.
ne saçma bir tartışma.
devamını gör...
akapeye sormak lazım. dönemin partisi oydu. o soktu hdp'yi ve eski öncüllerini meclise.
cevap belli ama yine de sorabilirsiniz.
devamını gör...
türkiye cumhuriyeti kanunlarına göre evet siyasi partidir cevabı verilecek soru.

hdp'yi, yürüttükleri siyaseti, pkk ile yaptıkları işbirliğini biliyoruz, pkk nın ve destekcilerinin maşası olduğunu biliyoruz bu partinin.

türkiye cumhuriyetini yönetenler, ysk ve mahkemeler de biliyor bunları. bir vatandaş olarak ne yapmam isteniyor acaba?

bölgede seçim çalışması yapmak isteyen diğer parti mensuplarına bıçak ve sopalarla saldıran ve bayrak yakan şahısların yasal durumları sorulmuş. bu durumun ysk'ya, kolluk kuvvetlerine şikayet edilmeleri gerekir. ayrıca cumhuriyet savcılığına giderek suç duyurunda bulunmalıdır mağdurlar. başka yolu yok bunun.
devamını gör...
değildir. açılım süreci vs ayağına barış güvercini ilan edilip halka yutturulmuştur. daha 2 gün evvelinde dağdaki domuzların pusu görüntüleri düştü malum ortamlara. o görüntüleri izleyip yeter ki tayyip ve ak parti gitsin diyen de o çakal sürü ile askere ve ülkeye kurşun sıkıyordur. ak parti ve tayyip zerre umrumda değil. asıl olan devlettir. şehit edilen askerlerin görüntüleri 2 gündür rüyalarımda lan..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar