hello people

ümit çeliker ve hasibe çeliker çiftinin hayatlarını anlatan yotube kanalıdır. merhaba insanlar anlamına gelir. düzenli olarak takip ederim. şu gibi konularda video çekiyorlar; kendi hayalleri, kahve, karavan yaşamı, minimalizm, sanat, gezi, kamp, kendin tasarla kendin yap, kitap, şirin bir kafe açmak ve işletmek.

ileride ilginç hayalleri ve kafelerini satıp akdeniz kıyısında orman içinde bir arazi almak ve orta modern tüketim alışkanlıklarına karşı kendileri tüketebilecekleri ürünler üretip kendilerine uygun bir yaşam tasarlamak istiyorlar. yarı kollektif bir topluluk oluşturmak istiyorlar yani hello people topluluğu burayı ziyaret edip belli bir süre kalabilecek ama ben artık temelli sizin evde yaşayacam gibi bir durum olamaz.

kendi yorumumu yazıyorum. bu çift genç bir çift ve ileride çocukları olacak. bu çocuk bu çiftin yaşamını nasıl değiştirecek merak ediyorum. örneğin (bkz: enes ve ika) da benzer bir youtube kanalı. Yotube platformunda yaşamlarını anlatırken birden çocuk sahibi oldular. Hamilelik süreci de yotube platformuna sunuldu. Tabi çocuk olunca çiftin yaşamları da değişti. (bkz: hamile iken gezememek)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar