felaketin yaklaşmakta olduğunu haykırırsın bu zevatlara; ama biz güçlüyüz, çağ atladık, nirdeen nireye geldik" diye hava atarlar, toplumları gaza getirirler. felaket geldiği gün " lan biz demedik mi bunların geleceğini" diye haykırmak istersin; lakin yayın yasağı ile " devleti zayıf gösterme suçu "ile seni sustururlar. en çok koyan şey ise kendilerini " mafya, terör, deprem, sel, salgın, savaş, ekonomik kriz" gibi durumlara karşı sağlam kaleler arkasına almış olmalarıdır.
devamını gör...
çarpıtma, başkalarını suçlayacak argümanların en küçüğünü bile büyükmüş gibi gösterip bunları çok iyi kullanma, algı yönetimi bu kişilerin en göze çarpan özellikleridir. konuşurken tahrik edici bir tarzda yaptıkları ve bu sayede karşılarındaki kişiyi daha çok suçlu göstermek gibidoğal sinsi yapılarından bahsetmiyorum bile... *
devamını gör...
yahudi olmaları. yahudiliğin tipik özelliklerinden biri gücü haksızlığa karşı bir silah olarak değil bilakis asa olarak kullanmaları. hayır hayır, beni israiloğullarından bahsetmiyorum. yahudilik iğrenç bir düşünce biçimidir. her ırktan ve dinden zuhur ettiği görülmüş ve görülmektedir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar