türkiye'ye şeriatı getirmeye azmetmiş kadındır. laikliği açıkça ihlal etmesine rağmen bu cumhuriyet polisleri nerede arkadaş!
bu gidişle çok kısa zamanda mürteciler güzel ve çağdaş yurdumuzu istila edecekler. yalnız ve güzel ülkem için endişeleniyorum.

devamını gör...
bizler bunu imkansız ve olayı komedi malzemesine cevrilecek durum gibi görüyorken elbette o kadın izmirde daima hor görülecektir. ama ona dokunan elleri kırıp onu aşağılayan dilleri koparırsak rahat ederiz. ama twitter dan iki laf çakarız ayar verdik diye seviniriz. böyle konular goygoy malzemesi yapılmamalıdır. laikler ile dalga geçilecekse yada ironi yapılacaksa o çarşaflı ve başörtülü ablaları malzeme yapmak doğru değil.
devamını gör...
ironi var mı çözemedim ama ben peşinen eksi oyumu verdim. şimdi tanımda sıra..

laik diye tabir edilen hastalıklı kesimin kötü mizah malzemesi.

not: hiç gülmedim hatta yüzümdeki tebessüm gitti diyebilirim.
devamını gör...
temkinli olması gereken kadındır.

her an bir cumhuriyet teyzesi kulağına eğilip "öcüüü" veya "kara böcek" diyebilir.
cevap olarak biraz bekleyip "böö" demesi çok tesirli olur bence!
devamını gör...
tanıdığım kadındır. izmirde oturuyolar ve kendisi çarşaflı.
izmirliler çok hemşehri düşkünü insanlar.bahsedilen tanıdığımız da izmirli olduğu için pek sıkıntı yaşamıyor çevresinden. ama tabi merkeze gidince ucuz ucuz lafların bini bi para...
devamını gör...
aslan kafesinde gezinmek gibidir..

her an sözlü tacize uğrama, tiksintiyle bakan bakışlara mâruz kalma tehlikesi altındadır.. Allah yardımcısı olsun o kadının..
devamını gör...
cihâdın öbür adıdır. izmir gibi bir yerde nefis terbiyesi yapmak zordur. helal olsun bacıma. lâkin sıcakta çok gezmesin siyah güneş geçiriyor.
devamını gör...
izmir yerine aydın da kabul olunuyorsa annemdir. 80li ve 90lı yıllar boyunca aydında çarşaflı, peçeli yaşamış. anlattıkça şaşırıyorum, hani baskıyı falan geçtim, sırf sıcağına bile dayanamazdım ben.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar