henry onyekuru

#spor  #özgürler 

21 yaşındaki nijeryalı kanat topçusu. belçika'da çıktığı 80 maçta 40 gol ve 8 asistlik performansa ulaşmış. bu sene everton'a transfer oldu ancak çalışma izni sebebiyle maça çıkamamış. bu kısım gazetenin iddiası bilmiyorum. an itibariyle kiralık olarak galatasaray'da.
devamını gör...
youtube videolarını izledim ilk izlenimim garry rodriguez tarzında ama onun kadar hızlı değil. fakat aklını kullanan bir futbolcu nerde ne yapacağını biliyor. umarım çok faydalı olur . hoşgelmiş .
devamını gör...
bu sözlük alemindeki entry araklama olayı gibi , spor medyasında da bir biri bi şey dedim mi papağan gibi arka arkaya aynı şeyi tekrarlayanlar oluyor. bu adam için de biri kalkıp dedi " her yönüyle bruma'ya benziyor" diye , arkasından herkes aynı şeyi demeye başladı.

totalde 2 maç izleyebildik zaten adamı hepi topu. ve ben bruma ile uzaktan yakından bi alakasını göremedim. bruma'dan daha iyi olabilir ama hiç bir özelliği bruma'yı andırmıyor bile.
devamını gör...
brumayi nijerya daginda bile tokatlar bu adam.
hiz,guc(daha da guclenmesi gerek) ve hepsinin disinda bitiriciligiyle farki olusturuyor.
bugunku vurusu basli basina kalite.
devamını gör...
kesin yargılar için henüz erken bir yaşta ve olgunluktadır kendisi..
ihtiyatlı tutumum ilk yarı bitimine kadar sürecek..
devamını gör...
bu gaassaray Allah'ın sevgili kulu mudur yoksa adını sanını bilmediğimiz scout ekibi gerçekten güzel mi çalışıyor bilmiyorum ama şu sol kanada çok güzel kavruk çocuklar buluyoruz. bruma, garry şimdi de onyekuru... bugün göztepe'nin futbol oynanabilen bir zemini olsaydı 2 tane daha sallamıştı. bonservisinin bizde olmaması ve muhtemelen hiçbir zaman da alamayacak olmamız büyük talihsizlik. gelmeden önce 15'se an itibariyle 25 oldu.
devamını gör...
değişik bir adam gol falan atıyor hızlı, teknik var adam geçiyor defansa yardım da ediyor ara ara ama şimdilik büyük oranda kötü futbolcu benim futbol anlayışıma göre. final hareketine kadar zehir gibi çalışan beyin error veriyor sanki. düzelir inşallah.
devamını gör...
galatasaray'ın kanat rotasyonunun geldiği seviyeden sonra tekrar kiralanacağını düşünmediğim topçu. ama o kadar seviyorum ki bu adamın oyun tarzını keşke hiç gitmeseydin çek bi kuru onyekuru.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar