her ihtiyacı internetten sipariş etmek

dominos pizza dan sipariş ettiğim pizzamı yerken, aklıma gelen durumdur. bu konuyu hepsiburada.comdan aldığım bilgisayarımda yazayım dedim. o sırada www.ecift.comdan tanışarak evlendiğim eşimin de konu ilgisini çekti. üstümde lc waikiki sitesinden indirimden aldığım giysiler vardı. kapı çaldı. internetten sipariş verdiğim 5 kitabım geldi. çocuklara oyuncak almıştım onlar da yarın gelecek. he bu arada geçen bizim ilçede ki esnafın biriyle kavga ettim. 5 lira indirim yapmadı diye. ben de gittim aynısını internetten aldım. oh olsun. o değilde, kargo firmaları birer kapıcı hükmünü aldı.

*
devamını gör...
gayet pratik bir eylemdir.
özellikle mağaza gezmekten, alışveriş merkezlerine girip çıkmaktan nefret eden biri olarak her şeyimi ve ailemin neredeyse tüm ihtiyaçlarını internetten alırım. kitaptan kıyafete, ekmek yapma makinesinden yatak örtüsüne, yaklaşık 2007'den beri internetten alıyorum. üstelik arkadaşlarımın çoğunun ciddi şekilde kazıklanarak aldıkları çoğu ürünü mutlaka onlardan uygun fiyata alırım.
bu süre zarfında üç tane siteyle sorun yaşadım, biri daybuyday, biri modanisa (çok büyük bir problem değildi) diğeri de vipdukkan.com'du ki kapandı zaten sonuncusu.
sanal kart kullandığım için herhangi bir güvenlik problemi de yaşamadım.
onun dışında hiçbir problem de çıkmadı çok şükür.

ayrıca bakınız:
(bkz: internetten alış veriş yapmak)
(bkz: internetten alışveriş yapmak)
(bkz: erkeklere yapılmış en büyük kötülüğün internetten alışveriş olması)
(bkz: internetten alışveriş yapa yapa iflas eden insan)
devamını gör...
küçük ve çok hareketli çocuğu olupta özelliklede webi iyi kullanan bir annenin yapacağı en mantıklı işlerden biridir. en marka ürünü uygun fiyata yada taksitli kapına kadar getirmelerin keyfi.

http://hepsiburada.com dan 2004 yılından bu yana toplam 3800 tl alışveriş yapmışım.
zizigodan ve trendyoldan marka ayakkabılar.
defacto internet mağazasından giyisi.

devamını gör...
vakti olmayan insanların kaçınılmaz davranışlarından sadece biri bu. bir de şu son ülke felaketinden sonra insanlar getir uygulamasını resmen taciz ediyor. hepsiexpress ve diğer kargo şirketlerinin elemanlarını saymıyorum bile.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar