her konuda söyleyecek bir sözü olan insan

her konuda mutlaka bilgi sahibi olmak zorundalığŸı hisseden insandır..
soru sorulduğŸunda bilmiyorum demekten de imtina eder..
şŸimdi haksızlık etmişŸ olmayayım araşŸtırma gayretine kapılanlarda mevcut ama bilmediğŸini itiraf edebilme yetisinden yoksundur..
özellikle bizim sözlük camiası*nda çokça var bu tiplerden..bakarsınız tanım sayısına kısa bir zamanda tavan yapmışŸ ama hele bir okuyayım dersiniz..böyle efendim olsada olur olmasa da olur tanımlar böyle 3 bilemedin 5 kelimelik tırışŸkadan cümleler..tanıma sadece nokta (.) koyanı bile gördüm diyorum o derece..şŸimdi sorsan yok ben aslında orda şŸunu demek istemişŸtim aslında şŸunu kastettim..yok çok derin bir anlamı var sen anlamazsın triplerine girecek..ben de sükut eyleyip aferin güzel düşŸünmüşŸsün diyeceğŸim de olan yine yorulmuşŸ bir çene,kulak ve zaman kaybına olacak..işŸte öyle..
devamını gör...
ya her konuda bilgisi olan gıpta edilesi şahsiyettir ya da maksat birşey söylemek olsun diyerek fındık kabuğunu doldurmayacak muhabbetler yapan insandır.
devamını gör...
kendinden bıktırır.

bişey söylüyosun hemen fikir veriyo yok başka bişey anlatıyor. tamam lan en iyi sensin en her şeyi bilen her yere giden bütün yemekleri bilen sensin tamam ya. tamam bütün en esrarengiz olaylar sende. senin başına hep daha ilginçleri gelmiştir tamam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar